Prosinec 2013

2013_12_30

30. prosince 2013 v 22:28 | Peťul |  Deníček
Dneska jsem od rána v trapu. Ostatně doma už si na to zvykli... Nic jiného jim prostě nezbylo. Když jsem doma, tak jsem jim to nelíbí, protože jsem u notebooku, ale když jsem zase věčně v trapu, tak nadávají, že se domů chodím jen vyspat a najest. Jenže já za to prostě nemůžu. Přes zimu se celkem doma zdržuju, pokuď zrovna nejsem na rybárně, nepeču cukroví, nejsem na zápase, nepomáhám a nebo se prostě jen tak vytratím. V létě zase lítám po tréninkách, po závodech, po fotbale, venku se psem a prostě si trajdám, kde chci.
No a dneska jsem byla u dědy. Potřeboval pomoct se dřevem. U nás v rodině nikoho nezajímá, jestli jsi holka nebo kluk. Prostě musíš pomáhat ať je to se dřevem a nebo dříve, když jsem ještě bydleli na hájovně, ppomáhat se senem a s dobytkem. Potom jsem dědovi pomohla nakrmit králíky a potom si hrála se psem, měla bitku s bratránkem...


Potom mi přišla SMS, že mi zítra dovezou mobil :3 Strašně se těším!
Dále zítra jdu na Silvestrovský fotbálek. Jelikož je taťka trenér chlapů, tak neúčast se zamítá. Určitě bude sranda, protože na těchle akcích je sranda vždycky! :)
No a večer jsem měla jet do vedlejší vesnice na zábavu. Společně s dvěma kámoši a kámoškou. Jenomže kámošku nechtějí pustit, tak uvidím, jak se to všecko ještě vyvrbí. Každopádně jsem se těšila, že nebudu na Silvestra doma a strávím ho s přáteli. Tak třeba příště.. Takhle to vidím, že se půjdu projít a budu doma.
Měj se krásně, užívejte zítřejšího Silvestra a já vám pozítří napíšu, jak dopadl ten můj Silvák :))

Bruslení

29. prosince 2013 v 17:23 | Peťul |  Deníček
byla jsem bruslit :3 Bohužel né se svým protějškem, jak je na obrázku (žádného nemám), ale s kamarádkou :))
Dneska jsem po dlouhé době se jela provětrat. Jela jsem s kámoškou a její rodinou na zimní stadion na veřejné bruslení. Byla to paráda. Ale takhle jsem dlouho nepromrzla :D Ale užili jsem si hodně legrace. Po celou dobu se nám pusy nezastavily a pořád si měly co říct. Dlouho jsme se neviděly no. Teď uznávám, že jsem si měla vzít aspoň šálu, měla jsem sice rukavice a čepici, ale momentálně se nemůžu pořád zahřát. Pořád mě přepadá zimnice. Ale stálo to za to :) Bylo tam ale moc lidí a občas se pod nohy zapletly ty malé děti, ale byly úžasní :3


...


Zítra jsem měla jet s kámošema do Vaňkovky. Jenomže jsem to odřekla, protože mi to bylo oznámeno dneska a jako hotová věc. Oni snad spadli z Marsu -_- Nojo, kluci, co bych od nich mohla čekat :D Tak jsem jim řekla, že s nimi pojedu příště. Každopádně doufám, že dopadne dobře aspoň ten Silvestr. Bylo by hrozně fajn, kdyby to vyšlo :)

Spřátelíme?

28. prosince 2013 v 14:49 | Peťul
Líbí se ti můj blog, chceš mě více poznat, nebo jen tak spřátelit? :)
Pak vyplň co je potřeba a je to!

* Přezdívka
* Blog
* Proč chceš spřátelit?


Beru skoro všechny, ale i přesto ti dám vědět na blog ;)

Takko Fashion - Zimní look 2O13

27. prosince 2013 v 17:12 | Peťul
Přináším Vám pár kousků oblečení z letošní zimní kolekce Takko Fashion. Kousky jsou to pěkné, kdybych mohla, tak si pár kousků hned koupím. Například ty tepláky, nebo ta košile! :)

ROCK STYLE

Vánoce 2013

26. prosince 2013 v 16:03 | Peťul |  Deníček
Tak letošní Vánoce 2013 byly vážně skvělé :3
Dostala jsem dárků méně než vloni, ale zato tyto byly legendární. Každý rok dostanu legendární dárky, ale tyto jsou obzvláště legendární! Mám z nich obvroskou radost jako nikdy! Všechno jsem vám to vyfotila, omlouvám se za kvalitu, ale fotila jsem to večer.

Hnědý svetr - dřív jsem svetry a košile nemohla vystát. Teď? Nejvíc na tomto oblečení ujíždím. Je to hnědý svetr, který jsem si vybrala v Takku. Chtěla jsem v zelené barvě, ale bohužel neměli moji velikost. Ráda chodím v křiklavým oblečení, takže tady mi to nevyšlo. Ale když to nakombinuji s barevnými kalhoty, tak to bude fajn :)
Tričko s 3/4 rukávem - Na toto tričko narazila máma a vlastně ani nevím, kde ho koupila. Strašně se mi ale líbí. Je takové jednoduché a já zastávám názor, že v jednoduchosti se skrývá krása.
Mikina - tato mikča je oranžová s jednoduchým nápisem. Je nakombinovaná s šedou a má kapuci. Určitě ji budu nosit, když bude trošku chladněji, nebo na závody a tak. Úplně ideální!!
Čepicem s kulichem - takovou čepici jsem sháněla hodně dlouho a konečně ji sehnala! Koupila jsem si ji ve Sportisimu a je úžasná! Krásně hřeje a ten kulich :3

22.12.2013

22. prosince 2013 v 20:46 | Peťul |  Deníček
Ahojte.
Moje neaktivita je strašná! Omlouvám se..

No, od soboty funguju na rybárně jako pomocná síla. Obsluhuju tam chlapy, co tam prodávají a zabíjejí ryby. Dělám to ráda, ale vždycky dostanu nějakou tu odměnu :) No, do toho mám ještě chřipku. Ale to se přechodí. Nemůžu být na Vánoce nemocná. Časem poznáte, že já někajkou nemoc jen tak nevyležím. Většinou ji přechodím a vše je OK.
Na rybárně je to suer. Je tam taková ta pravá vánoční atmosféra. Lidi jsou tam fajnoví :) Jsme tam jedna velká rodina!

S Moničkou a Šárinkou :3
V pátek jsme se školou byli na zimním stadionu a v hale. Každý žák si mohl vybrat kam půjde. Já s kámoškou jsem šla na zimák a parádně jsme si zabruslili. Potom jsme šli do haly a tam hráli volejbal učitelé proti studentům. Člověk by neřekl, jak naše třídní nebo matikářka bude hrát volejbal! A co teprve ředitel! Samozřejmě učitelé turnaj vyhráli..


Dneska, už k večeru, na rybárnu přijel jeden pán se svojí paní, co je u nás u rybářů. Naši se s nimi znají a já se shodou náhod znám s jejich synem. Chodí na stejnou školu jako já a hodně se potkáváme na zábavách. Řekla jsem si, že až pojedou, tak jim řeknu, aby ho pozdravovali. Jenomže synátor pro ně přijel a přišel dovnitř. Takže jsme tam spolu kecali a bylo to hrozně fajn :3 Můj táta prozměnu jeho rodičům oznámil, že já se s jejich synáčkem znám a jezdíme spolu na zábavy :DD Takže to byla taková menší groteska. Bylo to fajn, potkat ho o svátcích :))

Po Vánocích si budu kupovat nový mobil. Ten svůj mám momentálně celý zablokovaný a je celkově nějaký pošahaný! Už mám vybraný a doufám, že mi to vyjde a objednám si ho po těch Vánocích :33

Christmas time.

16. prosince 2013 v 19:21 | Peťul |  Deníček
Nazdárek :)
Tak víkend dopadl skvěle!
Na florbale holky vyhrály 2 zápasy. Není to moc, ale pro nás je to úspěch. Hrajeme totiž jako jediné družstvo holek, takže hrajeme proti klukům. Pomáhala jsem u časomíry a celkově jsem si to užila. Akorát jsem byla potom dost unavená..

....

Večer jsem razila na hasičárnu, kde jsme měli výroční členskou schůzi. Četla jsem správu za družstvo dorostenek. Byla jsem slušně vyklepaná, ale dopadlo to dobře a sklidila jsem potlesk. Jinak jsme dělali kraviny, smáli jsme se a podepisovali "smlouvy" se sporťákama, aby nám dělali trenéra. Máme takovej menší problém, že nemáme trenéra, takže se trénujeme samy :D Potom jsme hráli stolní tenis a kolem půlnoci odešly domů. Přišla jsem domů a zjistila jsem, že mám nohu celou odkrve. Zase. Takže jsem si to převázala a šla spát.

nejlepší vánoční song <33

No a v neděli jsem vyrazila na hotel, kde se konaly Rukodělky. Byla to paráda. Pracovat s těma malýma dětma a vysvětlovat jim, jak se co lepí a skládá, je úžasný!
Ten pohled do šťastných tvářích malých dětí je k nezaplacení

A jaký jste měli víkend, vy? :)

Zítra jdeme 3 a 4 hodinu se školou na koncert, ve čtvrtek 6 na hotelovou školu na vánoční výstavu. To bude pohoda :3 A v pátek můžeme jít buď do haly nebo na zimák. Já jdu rozhodně na zimák, protože tam bude diskotéka :3

Plány na víkend.

13. prosince 2013 v 22:01 | Peťul |  Deníček
Čaute.
Tak dneska, pátek 13. Stalo se vám něco? U mě už to začlo hned ráno. Jela jsem s tátem na polikliniku kvůli bradavicím. Už jsem tam jednou byla. Doktor mi je zmrazil a vydlábl, to samé udělal i dnes. Sestra mi to zafašovala a já jela do školy. Jen co jsem se vyzula, kamarádka mi oznámila, že mám nohu odkrve. Vážně, měla jsem krvavou ponožku, takže jsem zavítala k sekretářce a zástupce mi to obvázal znovu. Další přestávku jsem tam zavítala znovu :D Celý den pajdám, musím být v klidu, mít to do neděle obvázané a potom ještě potírat nějakým rosolem.

Odpoledne jsem šla na hasičárnu, kde jsme chystali na zítřejší výroční schůzi. Byla sranda. A na zítřek se hodně těším. Bude sranda, ještě ke všemu když mám výroční zprávu :D Takže to bude hustokrutěpřísný. Takový akce s hasičema miluju. víte co, taková ta jedna velká rodina :)

Jak jste si mohli přečíst v úvodním článku, tak hraji floorball. No a zítra máme zápas. nejvíc mě štve, že se jedu jen dívat a budu sloužit jako podpora týmu. Chci hrát! Vím, chtít je pěkná vlastnost...No doufám, že holky nějaké zápasy vyhrají, minulý turnaj se nám celkem dařilo :) Každopádně holkám budu fandit a držet palce! :))


V neděli se na počest mé zesnulé kamarádky v hotelu pořádají Rukodělky. Je to vždycky před Vánoci a vyrábí se tam vánoční ozdoby. Jelikož to byla moje spolužačka, tak tam chodím pomáhat. Je to úžasná akce. Strašně se těším, protože každý rok jsou nové nápady na ozdoby :)

Na víkend toho mám zase moc, tak se mějte!

Mikuláš.

8. prosince 2013 v 14:45 | Peťul |  Deníček
Ahojte. Tak jak jste si užili čtvrtečního Mikuláše? :)
Já paráda! U nás to pořádali hasiči a jelikož jsem dobrovolná hasička, tak jsem tam nemohla chybět. Náš velitel dělal Mikuláše a já a moje další 3 nejlepší kámošky čerty a anděly. Bylo to velkolepý! Od hasičárny jsme jeli na hasičském autě. Ale pozor, na střeše! Děti byli unešení. Jako jediná jsem měla masku, takže se mě hodně dětí bálo. Taky se semnou hodně dětí fotilo. Nejlepší byli ty miminka :) Fotky vám sem dodám, jen co mi je kluci pošlou.


Všude panuje Vánoční nálada. Všude blikají světýlka a všude už se peče. I já s babičkou jsem začala péct. Máme už 7druhů curkoví. Každý rok děláme kolem 20 druhů cukroví. Až na ten sníh teda. Prvně sněží a teď všechno roztává a vypadá to, jako by mělo být jaro. Zimu mám ráda, ale jen když je všude sníh. Bez sněhu to není ono..

...
No ani jsem se nenadála a máme tu konec víkendu. Zase jsem nic nestihla. Musím to jít dohnat. Poslední dobou nestíhám nic, všechno zapomínám a nic si nepamatuji. Už aby byly ty Vánoce a prázdniny. Sice to bude zase frmol kolem všeho, ale určitě to bude míň stresu než teď. A když si vzpomenu, že ještě nemám nakoupené dárky... No tě čert :D
Mějte se krásně :)

Něco na úvod.

3. prosince 2013 v 21:31 | Peťul
Čaute.
Já vás vítám na tomto novém blogu. Toto není můj první blog, takže nějaké ty zkušenosti s blogařením mám :) Dříve jsem měla nějaké blogy na blog.cz, ale potom jsem přesídlila na blogger.com. Tam jsem nevydržela ani rok a tak jsem zase tady. Zdá se mi, že na blog.cz je to pro mě prostě lepší.
Tak a teď už něco o mně a o tom, co vás tu čeká.
Jmenuji se Petra, ale tady budu vystupovat jako Peťul. Je mi 15let a prvním rokem studuji Ochdní akademii a Jazykovou školu se zaměřením na cizí jazyky. Je to dost náročná škola a už teď lituji, že jsem tam lezla :D Najednu stranu jsem velká aktivistka, ale na druhou miluji spánek. Strašně ráda sportuji. I když mám operované koleno a sportům se nemůžu věnovat naplno, věnuji se jim alespoň rekreačně. Hraji florbal, volejbal a dělám požární sport. Chodím ven s kamarády, na různé zábavy a podnikám občas šílené věci. Baví mě blogování, čtení, pletení náramků a občas se i ráda učím :D Jinak jsem pro každou srandu, jsem přátelská a strašně miluji společnost!

Tenhle blog bude všeobecný. Budu psát deníček, přidávat fotky, videa, fashion, občas se tu objeví i nějaká soutěž. Strašně se těším až se to tu rozjede a chtěla bych to stihnout do Vánoc, tak doufám, že mi s tím pomůžete :) Co se týče spřátelených blogů, tak ty bych chtěla mít. Nebudou pro ně platit žádná pravidla a obíhat můžou, jak budou chtít. Byla bych ráda, kdyby to samé očekávali ode mě. Mám toho moc a myslet na to, kdy mám koho "oběhnout" to se mi vážně nechce. Tak to by bylo asi tak vše, doufám, že se vám tu bude líbit!