Něco na úvod.

3. prosince 2013 v 21:31 | Peťul
Čaute.
Já vás vítám na tomto novém blogu. Toto není můj první blog, takže nějaké ty zkušenosti s blogařením mám :) Dříve jsem měla nějaké blogy na blog.cz, ale potom jsem přesídlila na blogger.com. Tam jsem nevydržela ani rok a tak jsem zase tady. Zdá se mi, že na blog.cz je to pro mě prostě lepší.
Tak a teď už něco o mně a o tom, co vás tu čeká.
Jmenuji se Petra, ale tady budu vystupovat jako Peťul. Je mi 15let a prvním rokem studuji Ochdní akademii a Jazykovou školu se zaměřením na cizí jazyky. Je to dost náročná škola a už teď lituji, že jsem tam lezla :D Najednu stranu jsem velká aktivistka, ale na druhou miluji spánek. Strašně ráda sportuji. I když mám operované koleno a sportům se nemůžu věnovat naplno, věnuji se jim alespoň rekreačně. Hraji florbal, volejbal a dělám požární sport. Chodím ven s kamarády, na různé zábavy a podnikám občas šílené věci. Baví mě blogování, čtení, pletení náramků a občas se i ráda učím :D Jinak jsem pro každou srandu, jsem přátelská a strašně miluji společnost!

Tenhle blog bude všeobecný. Budu psát deníček, přidávat fotky, videa, fashion, občas se tu objeví i nějaká soutěž. Strašně se těším až se to tu rozjede a chtěla bych to stihnout do Vánoc, tak doufám, že mi s tím pomůžete :) Co se týče spřátelených blogů, tak ty bych chtěla mít. Nebudou pro ně platit žádná pravidla a obíhat můžou, jak budou chtít. Byla bych ráda, kdyby to samé očekávali ode mě. Mám toho moc a myslet na to, kdy mám koho "oběhnout" to se mi vážně nechce. Tak to by bylo asi tak vše, doufám, že se vám tu bude líbit!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama