11_01_2014

11. ledna 2014 v 19:39 | Peťul |  Deníček
Ahojte.
Tak sobota je zdárně za náma. Doufám, že jste ji měli fajnovou. Kéž bych to mohla říct také. Ráno kolem 9:00h jsme vyrazili na turnaj ve florbale. První zápas jsme prohráli o jeden gól a druhý jsme remizovali. Třetí zápas jsem odehrála první poločas a druhý jenom pár minut. Hraji útok a tak jsem šla do "boje" o míček, chtěla jsem protihráče odstrčit, ale on uhnul. Spadla jsem celou váhou na ruku. Jak jsem se zvedala, zapřela jsem se o tu ruku a křuplo mi v ní. Pak jsem neudržela ani florbalku a zažádala o střídání. Během chvilky mi zápěstí oteklo a kloub se mi vyvrátil. Máma se mnou odjela na pohotovost, kde mi to dvakrát rentgenovali a ujistili, že mám zlomený zápěstí, takže mám sádru :D Trenérka byla zklamaná a holky v týmu taky, ale co se dá dělat..

Jak jste si mohli všimnout založila jsem novou rubriku "Knihy". Budu tam psát knihy, které průběžně přečtu a zapíšu do Knižní výzvy :)