One Moment

17. února 2014 v 20:46 | Peťul
Psalo se září roku 2013. Vyjely jsme s holkama do vedlejší vesnice na pouťovou zábavu. Seděly jsme u stolu a já se podívala ke vchodu. Objevil se tam jeden kluk od nás s nějakým kamarádem. Ten kamarád mě zaujal hned na první pohled a ani ve snu by mě nenapadlo, že bych se s ním mohla seznámit. Když měla kapela pauzu, tak jsme s holkama vyšly na čerstvý vzduch. Po chvilce přišel ten kluk od nás - M. - pozdravil nás a zůstal tam s námi. Docela jsme čuměly, protože to bylo úplně poprvé co se s náma bavil. V patách mu šel ten hezký kamarád. Představil nás a troufám si říct, že jsme si padli vzájemně do oka. Budeme mu říkat Č. Kluci nás vzali na vodku s džusem a potom jsme šli tancovat. Taky jsem se dozvěděla, že Č. chodí do třeťáku na stejnou školu jako já. Kluci zbytek večera strávili s náma. Seděli s náma u stolu a chudák Č. málem kvůli mně dostal přes tlamu, protože můj kamarád si myslel, že mi nějakým způsobem ublíží. M. a Č. mě připravili o náramky. Zvláště Č. mi vzal náramek s nápisem Big shock, kterej miluji. Potom už jsme musely odjet.

Po celé dva týdny, které uplynuly do další zábavy jsme se ve škole potkali asi tak 2x. Ale vzájemně jsme se neviděli. Den před zábavou mi napsal, jestli na tu zábavu pojedu. Napsal mi ráno a psali jsme si poce celý den. Zábavu ve Stud. jsem si představovala trochu jinak. S klukama jsme tancovali a když jsme někde stála sama, jeden z nich za mnou vždycky přišel. Přišel i Č. a chtěl se mnou tancovat, ale jelikož zrovna nehráli, tak nic :D

Než došlo k další zábavě hodně jsme si psali. Buď jsem mu napsala já, nebo mi napsal on. Vždy když mi napsal "čus :)", tak jsem se celá zachvěla radostí a psaní s ním bylo skvělé. Psali jsme si 5 hodin vtahu a pořád jsme se měli o čem bavit. Bylo to neskutečné. Ve škole jsme se zdravili a všechno bylo fajn. Pak se ale stal nějaký zkrat. Když jsme se viděli, tak se na mě jenom díval a když jsem ho pozdravila, tak mi neodpověděl a jenom koukal. Nevěděla jsem na čem jsem. A tak jsem ho dále nezdravila. Dále jsem si začala psát s M.

Na další zábavě v Lip. jsme tancovaly kousek od kluků. Kluci tam byli se svojí partou a my s holkama spolu. Při tancování se najednou Č. ke mně naklonil a řekl:" Ty mě ani nepozdravíš?" a já:"já nejsem ta, co nezdraví" a on se odtáhl. Po zbytek večera jsem to neřešila a užívala si zábavy s kamarádkami. Když jsem šla na čerstvý vzduch, potkala jsem se s ním ve dvěřích, chytl mě za ruku a zeptal se:" ty už jedeš domů?" podívala jsem se mu do očí a odpověděla, že ne. Potom hráli ploužáky, ale přišel pro mě M. protancovali jsme jich hodně a stalo se něco, co se stát nemělo. Dali jsme si s M. pusu. Prostě se to stalo, ani nevím jak. Kousek od nás tancoval Č. s nějakou holkou a líbali se..

Hned v pondělí jsem ho ve škole pozdravila, ale neodpověděl mi. A tak jsem mu zase napsala na fb, co to mělo znamenat. Omluvil se mi, že byl mimo, a že mě by pozdravil kdykoliv. Že takovou frajerku jako jsem já, by byl hřích nepozdravit. A tak jsme se ve škole zdravili při každé příležitosti. Bavili jsme se spolu a koukali po sobě.

Při další akci v Lip. u mě spala spolužačka. Na zábavě jsme tancovaly a přišli na zánama kluci, stoupli si okolo mě, a já je seznámila s kamarádkou. Dopadlo to ale jinak než jsem si myslela. Řekla bych, že Č. se do kamarádky zakoukal. Přišli na řadu ploužáky a já je zase prontancovala s M. Tentokrát k žádné puse nedošlo, ale Č. tam tancoval zase s jinou borkou a líbal s ní. Zase.. S kamarádkou si začali psát na FB a pokaždé, když jsem viděla kamarádčiny zprávy na Fb, tak mě zamrazilo u srdce. Pořád si psali, zdravili se ve škole a já poznala, že z jeho strany jde o něco víc. Když byl u nás na škole poslední den před Vánocemi, tak jsme měli turnaj v hale. Já tam šla a nevšimla jsem si ho. On přišel a klepnul mi na rameno a řek ahoj, abych si ho všimla. Strašně mě potěšil O:)

O vánočních prázdninách přijel k nám na rybárnu. Myslela jsem, že zblázním. Přijel pro svoje rodiče, a tak já měla čest je poznat. Začali jsme tam spolu plánovat společný Silvestr, ale ze Silvestra sešlo. Před Silvestrem jsme také měli jet spolu do Vaňkovky nakupovat, ale já odmítla. Teď si uvědomuji, že to byla chyba, ale prostě to tak asi mělo být. Věřím, že třeba někdy spolu nakupovat pojedeme :)

Od Silvestra jsme si takřka nepsali. Za tu dobu jsme se ve škole asi jen jednou nebo dvakrát pozdravili. Přestala jsem ho zdravit. Neptejte se mě proč, protože na tuhle otázku se sama sebe ptám pořád, a nemohu najít odpověď. Ten pocit, když ho potkáte na chodbě a koukáte do mobilu, jakože ho nevidíte. Vážně nevím proč to dělám, vím, že jsem úplně blbá a chovám se jako dítě. Sice mi bude 16, ale v tomhle jsem vážně jako dítě. Jsem úplně poprvé zamilovaná a nějak mi to nejde. Taky jde o princip jsem s ním a s M. měla jít na bowling. Jde tu ale o to, že mě pozval M. a Č. pozval spolužačku. Jenomže pravda je asi tkaová, že M. je do mě zamilovaný a Č. mu vyklízí cestu. Dnes jsem šla do schodů a on šel ze schodů. Mohl mi vyhnout, ale schválně šel naproti mě. A tak jsem uhla já. Celou dobu se na mě díval a čekal, jestli pozdravím a já blbá nic. Každopádně v pátek je zábava a on tam asi bude, tak uvidíme, jak se to vyvrbí..

Je to strášně dlouhý článek, ale toto je blog a já to potřebovala někam napsat. Ten kdo si to přečte úplně celé, má u mě respekt! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Casia- bringes.blog.cz | Web | 19. února 2014 v 15:50 | Reagovat

Ze začátku jsem si myslela, že píšeš příběh :) Je to fakt neuvěřitelné. Ani já nechápu někdy ty svoje reakce. Stalo se mi taky, že jsem jednoho kluka milovala. Na flámu jsme se seznámili, tančili spolu, objímali se, ale potom jsem ho prostě přestala zdravit a odpovídat mu na zprávy. Prostě mě začal štvát a já do dnes nevím proč. A pořád si to vyčítám...
Napiš další "díl" ;D Ráda si ho přečtu.

2 Em Zet | Web | 20. února 2014 v 17:57 | Reagovat

Samé zábavy. :D Jsem ráda, že svého přítele jsem na zábavě nepotkala, na zábavy nechodím. :)
Jinak držím palce, aby se to vyvrbilo nějak dobře, zkus ho pozdravit. Vím, že to stojí třeba trochu hrdosti, ale zkus to :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama