Březen 2014

31_03_2014

31. března 2014 v 16:20 | Peťul |  Deníček
Poslední článek v tomhle měsíci. Zítra začíná duben. Pořádně ani nevím, co budu dělat. Vlastně trochu vím. Bude u nás zábava, pojedu do Holandska, do Znojma nakupovat. Nerada něco plánuju, pak mi to většinou nevyjde.
Ve čtvrtek jdu k zubaři. Hodně dlouho jsem tam nebyla, možná rok? Nevím. Nebojím se. Hodně lidí se zubařů nebo doktorů vůbec, bojí. Já nemám důvod. Zuby mám v pohodě a zatím (musím zaklepat) mi nic nevrtal.
Tento týden nepíšeme žádný test. Vlastně teda němčinu, ale ta je mi jedno. Tak budu mít aspoň čas dočíst knihy a pak zajít do knihovny. Taky bych měla kamarádce udělat náramek, ale termín v knihovně mi hoří.
Včera se hrál první mistrák. Taťka trénuje chlapy a toto byl velmi klíčový zápas. Nakonec ho naši borci vyhráli a my měli důvod slavit. Při tom radování mi vyhrkly slzy do očí. Jsem blázen :)


follow me :)


29_03_2014

29. března 2014 v 22:05 | Peťul |  Deníček
Včera jsme se školou byli v divadle na Bílé nemoci od Čapka. Po celou dobu jsem měla sluchátka, ale slyšela jsem i dialogy herců. Hra byla zajímavá a možná se mi i líbila. Chvílemi to bylo trochu komičtější a čtvrťáci měli dobré hlášky. Akorát mě pořád bolel zadek. Už mi i odumíral, protože sedět 1,5 hodiny na dřevě je sebevražda. Ale přežila jsem. Dále jsem si zašla do obchodu vyměnit tretry za větší. Taky jsme si s kamarádkou zašly na točenou zmrzku. Přijela jsem domů a nic nestíhala. Vzala jsem si pomeranč, šla kolo dát na opravu. Pak jsem běžela na hasičárnu. Už ze začátku jsem byla vytočená, protože ten příštup. Trénink jsme měly od 16:00 ale útok jsme běžely v 16:55. Pak pro mě přijel Honza a jela jsem do B. na další trénink. Kluci se koukali na moje tretry a bylo to tam uvolněnější než u nás. Tam jsem si to zaběhla dvakrát a v těm tretrách se mi běželo, jako bych vypila RedBulla.

Dnes jsem byla na výlově a zítra ráno jdu zase na rybárnu a odpoledne buď na fotbal, nebo pojedu do B. na trénink. Těžko říct. Taky jsem nejela na ples. Dolehla na mě únava z tréninků, dneska ještě výlov. Mám toho dost a taky přišel Honza s přítelkyní, tak jsem grilovali :) Do školy se budu učit až zítra. Měli by jsme psát jen z němčiny a to lepší jak tři stejně nebude. Takže není kam spěchat. Ale jinak se mám fajn a určitě musím vyplnit ten tag. Vám ho slibuju zase bůh ví jak dlouho :D


Výlov rybníka

29. března 2014 v 12:42 | Peťul |  Fotografie


27_03_2014

27. března 2014 v 20:54 | Peťul |  Deníček
Tak po dlouhé době se zase nacházím doma. Dnes jsem dorazila až kolem 17:00 a to jen proto, že jsem se zakecala hodinu a půl na nádraží. Nojo, když někoho dlouho neviíte, musíte pokecat. No, ve škole mi zatím dali výsledky některých testů. Z němčiny mám 3, z literatury 4, z kontrolky z matiky 3, z angličtiny 2 a z peku a informatiky za 1. Díky bohu, že tam není žádná pětka. Na testy jsem se nepřipravovala, takže jak mohly jinak dopadnout, že. Zítra jdeme celá OA do divadla, kde se bude hrát Bílá nemoc. Takže beru mobil, sluchátka a ještě musím si stáhnout nějaké songy :3 Ale aspoň ze zabijí hodiny.

Něco změnilo. Dva kluci se mnou chtějí chodit, třetímu chybím, čtvrtý žárlí, protože nejdu na zábavu, ale jedu s kamarádem na ples a pátý mě chce lépe poznat. Ti kluci se asi pomátli :DD Bože nemám sílu jim psát, že nemám pomale čas na svoje kamarády, že jsem dost časově zaneprázdněná. Oni si myslí, že se vymlouvám.

Konečně mám trochu více času na knihy. Za včerejšek jsem přečetla další a už mi chybí jen dvě a zavítám znovu do knihovny. Taky vám sem hodím recenze na ty knihy. Snad vás ty recenze nenudí, pokud ano, musíte mi to říci! :))

při cestě ze školy. ta pohoda se sluchátkama v uších :)

nudila jsem se v angličtině

Návštěvnost 17.3.2014 - 23.3.2014

26. března 2014 v 16:55 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (17.3. 2014 - 23.3. 2014) je:
Pondeli: 27
Utery: 29
Streda: 31
Ctvrtek: 25
Patek: 25
Sobota: 23
Nedele: 19

Celkem: 179

25_03_2014

25. března 2014 v 17:31 | Peťul |  Deníček
Ve škole kazím co se dá. Mám za sebou tři testy a všechny jsem totálně zvorala. Taky jsem byla zkoušená z ekonomiky a za 3. Zítra píšu tu očekávanou kontrolku z matiky, tak jsem zvědavá. Jinak to utíká zase všechno rychle. Zítra středa a máme za sebou půlku týdne. Za chvíli jedu na fotbal, tak vás potom všechny oběhnu. Těším se zase na vaše články. Taky jsem byla nominovaná do jednoho tagu, takže vám ho v nejbližších dnech hodím :)
Dnes mi taky dorazily tretry. Obejdnala jsem si je v sobotu a dnes dorazily, takže celkem fofr. Hlavně nemám v čem trénovat a závodit. Turfy prodávám a tretry jsou stejně lepší. Jsou značky adidas a stály 1072,- takže nebyly zase až tak drahé, viděla jsem i dražší, ale na to moje běhání mi to stačí :D Když jsem otevřela krabici, tak to byla láska na první pohled :D

Taky jsem změnila vzhled blogu. Zase. Nevím ani proč, ta bílá už mě asi deprimovala. Tady to se mi docela líbí, snad vám taky :) Jinak děkuji za návštěvy, za chvíli budeme už na 3000. Jste úžasní :)

23_03_2014

23. března 2014 v 20:28 | Peťul |  Deníček
Ahojte. Tak další víkend je zase za námi. Koukám na datum a nevěřím vlastním očím. Ano, určitě je dneska 23.3. Je to neuvěřitelné, příští týden je poslední víkend v tomhle měsíci. Za celý měsíc březen jsem ve škole byla jen dva dny. Celkem je to krutý návrat do reality, ale musím se s tím poprat. V pátek jsem měla trénink, ale ne tentokrát v B., ale tentokrát u nás doma. Musela jsem si to vyřešit tady a říct jim, že běhám i za B. Překvapivě to dopadlo dobře, což jsem hodně koukala. K. mi řekla, že už o tom věděla, že se mi mám dělat co chci a běhat klidně za dvacet týmů. Taky jsme přivítali novou členku, takže už nás je zase komplet 7 :)

V sobotu jsem byla na fotbale. Byl to jen přípravný zápas na mistrák, který bude příští víkend. Potkala jsem se tam s klukama, se kterýma už se znám od mala. Sice jsou asi o 3 roky starší, ale mně to vůbec nevadí. Jeden z nich mě pozval na ples, který se právě koná v B. Tak paráda, aspoň nebudu trvdnout doma a vyrazím si ještě zaplesovat :) Večer jsme se sousedy grilovali. Špekáčky i naložené maso bylo výborné. V noci jsem si ještě přečetla jednu celou knihu a šla spát.


dneska jsem byla na výroční členské schůzi rybářů. Prodávala jsem tombolu a potom ji na rybárně vydávala. Ano, nejsem jen u hasičů, florbalistů, fotbalistů, ale i u rybářů. Je to vlastně něco jako můj další domov. Pokud můžu, tak jsem tam. Vlastně tam mám celou rodinu, takže pohoda. Odpoledne přijela sestřenice s manželem a dcerou, tak to bylo zase takové zpestření odpoledne.

Tento týden bude trošku náročnej. Zítra píšeme z literatury na deset A4, ale za dnešek se to už stejně nenaučím, tak mám dvoustránkový tahák. V úterý píšeme z angličtiny. Ve středu píšeme kontrolku z matiky a potom ještě někdy v týdnu píšeme z němčiny. Taky si v úterý po doučování musím zajet na trénink florbalu, abych si dojednala tréninky. Jelikož budu u nás trénovat s hasičema, tak nebudu moc na florbal. Tak musím vyjednat nějaký kompromis. Potom v pátek půjdu na trénink u nás a hned potom přejíždím na trénink do B. Vážně se z toho pomátnu. Dále si musím zařídit potřebné věci na Holandsko, do kterého odjíždím koncem dubna. Je to prostě moc :DD:)

Náramky

22. března 2014 v 11:34 | Peťul |  Fotografie
Jak víte, tak na Vánoce jsem dostala mobil. Zjistila jsem, že fotí a zaostřuje lépe než nějaké jiné foťáky. S tím, jak fotí jsem strašně spokojená :) Co myslíte vy? :)


Návštěvnost 10.3.2014 - 16.3.2014

21. března 2014 v 18:59 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (10.3. 2014 - 16.3. 2014) je:
Pondeli: 32
Utery: 30
Streda: 34
Ctvrtek: 27
Patek: 25
Sobota: 32
Nedele: 39

Celkem: 219

20_03_2014

20. března 2014 v 19:30 | Peťul |  Deníček
<'33

Včera a dnes se u nás konal ten mezinárodní turnaj ve volejbale. První den jsme prohrály komplet vše, a proto druhý den hrály o 5.místo. Nakonec jsme skončily na 5.místě. První skončila Jihlava, druhé Znojmo, třetí Třebíč, čtvrtý Hodonín, páté my a šesté holky z Rožumberoka (Slovensko). Ruce mám fakt dobře omlácený a dnes když jsme se s M. rozcvičovaly, tak už jsem ani neměla sílu odehrát bagr. Ruce mám samou modřinu, tak celé odpoledne leduji. Domů už jsem jela ve 12:00 a doma už jsem od 13:00, takže jsem spokojená a měla jsem dost času. A aby toho nebylo málo, tak zítra nemusím do školy. Vlastně do školy nemusí všechny holky, co byly na turnaji. Takže jsem mega šťastná :3 Takovej prodlouženej víkend.

Taky mi jde o život. V pondělí jsem šla z jídelny a u jídelny seděl kamarád z autobusu se svojí holkou. Ta holka na mě už delší dobu žárlí, přitom vůbec netuším proč. Já jsem je neviděla, říkala mi to spolužačka. Prý mě ta borka uviděla a začala do kamaráda strkat, aby mě viděl. Potom mi psal ten kamarád, že ta jeho borka mu říká " ty jo, ta Peťa má dost pěkný nohy...no a ten zadek, ten je taky pěknej". Chápete to? Když mi tohle napsal, cítila jsem se jak na rentgenu. Bohužel chodí na gympl, který je naproti mé škole, takže mi může kdykoliv ublížit. Ne kecám, snad se to nikdy nestane :DD

Pomsta - Zuzana Francková

19. března 2014 v 18:45 | Peťul |  Knihy
Autor: Zuzana Francková
Rok vydání: 2006
Počet stran: 126

O knize:
V krátké době musela patnáctiletá Simona přežít hodně věcí. Náhlý a překvapivý rozvod rodičů, násilné přestěhování z Prahy na nudnou vesnici a ještě ke všemu nástup do nové školy. Proto není divu, že Simona všechny a všechno kolem sebe nenávidí a vymýšlí dokonalou pomstu. Ve škole se zamiluje do svého třídního učitele, a když se mu potom přizná a on ji zklame, protože je ženatý, uteče. Než ale uteče, oznámí učitelce, že se ji učitel pokusil znásilnit. Simona uteče zpět do Prahy. Nejprve za svým otcem, ale když zjistí, že tam není vítaná, tak za svojí nejlepší kamarádkou Monikou. Monika se ale změnila. Do školy moc nechodí, krade, bere drogy, chodí po mejdanech. To všechno se snaží naučit i Simonu, ale ta se rychle vzpamatuje a vrací se zpět na vesnici. Vylíčí jim, jak to všechno bylo...

Moje hodnocení:
Už od začátku na mě Simona působila divně. Tím jak se chovala a tak. Když to musím říct hnusně, tak to byla pěkná pomstychtivá potvora. Autorka píše, že je to podle skutečného případu, tak to je asi jediná kladná vlastnost. K této knížce už bych se asi nevrátila..

18_03_2014

18. března 2014 v 21:24 | Peťul |  Deníček
Zdravím.
Tak zítra už máme konečně středu. To nám to ale rychle utíká. V pondělí mě čekal test z matematiky. Dneska mě čekal test z ekonomiky a byla jsem zkoušená z Biologie. Z matematiky nevím co mám, ale ekonomika by měla být za jedna a z biologie mám taky 1. Takže spokojenost. Jinak se zítra a ve čtvrtek neučím. Učitelka za mnou přišla, že se ve středu a čtvrtek hraje nějaký turnaj ve volejbale, tak jestli půjdu. Souhlasila jsem. Ale po tom, co mi řekla spolužačka, která tam bude hrát taky, se o mě pokusily mrákoty. Prý je to mezinárodní turnaj obchodek, na kterém bude i Slovensko a Rakousko. Absolutně teda netuším co tam budu hrát. Volejbal jsem hrála 8let, ale potom co jsem přišla na střední jsem zjistila, že volejbal absolutně neumím. Jsou tam mnohem lepší než já. Ale tak necháme se překvapit a ve čtvrtek se ozvu s výsledky turnaje :)

miluju, když jdu po škole na čokoládové latte :330 ti denní výzva - Před a Po

17. března 2014 v 21:24 | Peťul |  Tipy

30 ti denní výzva PŘED a PO

Tak, přináším vám výsledky mé třicetidenní výzvy na břicho. Poctivě jsem cvičila podle plánku a mohu ji jenom doporučit. Cvičení není nijak náročné a nezabere moc času. Když jsem výzvu skončila, tak jsem nevěřila vlastním očím. Na začátku výzvy jsem přes bříško měla 74cm a po dokončení výzvy mám 69cm. Takže jsem zhubla neuvěřitelných 5cm! Vážně je to neskutečné, ale je to tak. Myslím, že i na fotkách jde vidět určitý pokrok. No a i když jsem už výzvu dokončila, tak ji jedu znovu od začátku. Musím si ale najít nějaké nové cvičení, protože tohle už by potom nemělo smysl. Jsem ráda, že jsem u této výzvy vydržela. Pokud někdo nad ní váháte, tak ji mohu jenom doporučit :))

PŘED A PO

16_03_2014

16. března 2014 v 19:40 | Peťul |  Deníček

Momentálně sedím v obýváku a koukám jak hraje Viktorka. Kazí to fakt parádně. A zítra zase škola. Tento víkend stejně utekl nějak rychle. Každopádně se stejně nedalo nic dělat. Od soboty u nás prší a je straný vítr. Chvílemi vypadává internet a to je to katastrofa. Teď tak přemýšlím, jestli se zítra do školy těším. No, vypadá to, že budu psát hodně testů. Na angličtinu a matematiku jsem se naučila, ale němčinu nejspíš nechám osudu. Ale jinak mám až do 15:00 a nevím, jestli budu muset tvrdnout ve městě až do 16:30 nebo pojedu s kamarádkou autem hned po škole. Každopádně zítra večer už zase můžu začít s běháním. Mamka pořád nechtěla, že když jsem byla po nemoci, abych se zybtečně nezadejchávala, ale od zítřka už můžu :3 Jinak pondělí nesnáším -_-

Tento týden bude zase trochu nabitý. V úterý mám nejspíš florbal, ve středu jdu ke kosmetičce, ve čtvrtek volno a v pátek nejspíše dva tréninky, ale to se ještě uvidí.
A když se na to tak koukám, tak už máme za sebou půlku března. Utíká to nehorázně rychle. Za chvíli už tu máme duben. Po roce u nás bude zase zábava, pojedeme na první závody v tomto roce, potom mě čeká Holandsko a buch, máme tu červen. Bude to mazec, ale těším se :)

Follow me on instagram :)

15_03_2014

15. března 2014 v 20:14 | Peťul
Ahojte.
Tak už se mi to krátí. Zítra poslední den prázdnin a pak hurá do školy. Hurá? No to asi ne. Najednu stranu se těším, ale na druhou zase ne. Celkově jsem měla prázdniny dva týdny, protože jeden týden jsem byla nemocná. Strašně mi to pomohlo na vyčištění hlavy a dokázala jsem si věci naplánovat, abych alespoň trochu stíhala. Jenomže škola mi ty plány zase zničí. Úlohy už mám všechny hotové, akorát zítřejší neděli věnuji učení se na různé předměty, abych alespoň málo tušila.

Dnes jsme taky celé odpoledne byli na návštěvě. Jeli jsme za pratetou a prastrýcem. Mají dva úžasné psy. Jsou to takový umazlenci, no něco pro mě. Potom tam přijela mamčina sestřenice a jeli jsme k ní za psiskama. Ta má taky lovecké, ale zase nějaké jiné rasy. Nejraději z nich mám Boru a Blacka. Blacka vyfoceného nemám, ale Boru jo. Boa je takový velký tele, který když vás vidí, tak vás poskáče a ihned dává pusinky. Musíte ji tu pusu dát nebo nedá pokoj. Prostě miláček :)

Bora :)


Rozhovor s blogerkou Erin

13. března 2014 v 23:18 | Peťul
Chtěla jsem udělat něco nového a proto udělala rozhovor s Erin z blogu silluety.blog.cz
Tato blogerka mi na otázky odpověděla vážně bohatě a jsem za to ráda. Ale dost už řečí, tady je rozhovor :)

1) Co tě vědlo k založení blogu?
No, vlastně jeden blog jsem už měla a "dovedla" mě k němu kamarádka, která bloguje už delší dobu. No, a potom jsem si řekla, že založím další s jinou tématikou.


2) Momentálně máš blog silluety.blog.cz, Kolikátý je to tvůj blog? Myslíš, že je to poslední blog, který máš?
Upřímně teď nevím jak to mám počítat :D Blog je to můj druhý, ale na mail mě chodí zprávy tipu, abych zašla na tento blog jinak bude smazán :D a pak si vlastně vzpomenu: "joo, něco takovýho jsem zakládala" :D myslím že ten mail mě přišel už na 3 blogy, což znamená 5 :D ale tak budeme to brát jako 2, protože ty se prostě rozjeli a jeden ještě jede :) Myslím, že poslední asi nebude ale opravdu nevím :D


3) Jak tě vlastně napadl název blogu?
Znáš tu písničku od Mandrage (snad se to tak píše :D) siluety? Zrovna v tu dobu co se zakládal blog tak strašně jela a já si ji oblíbila :3 no a pak mě napadlo: "Mohla bych si udělat blog o mně." Takže to už jsem byla na blogu a zakládala ho. A proč "ll"? Ze začátku to měl být siluety.blog.cz, ale trošku jsem něco udělala s blogem (asi), myslím pozadí a já ho chtěla hned rozjet a 30 dní se mi čekat nechtělo, takže jsem něco zkusila jak by to asi bylo nejlepší a "ll" mě přišlo takový vcelku v pohodě :D proto silluety.


4) Pro ty, co tvůj blog neznají. O čem tvůj blog je?
No, z blogu osobního je teď směska. Ze začátku jsem dokonce psala že je to deníček, ale posledně jsem trpěla "zrátou článků
" v paměti a tak jsem vás čtenáře poprosila o radu. Objevili se recenze a z ohlasů to asi nebylo zas tak špatný ikdyž to byla první moje recenze :D takže u mě najdete všechno. Především tu najdete slátaniny :D


5) Dessign si děláš sama nebo si ho necháváš dělat od blogerek, co mají grafické blogy?
Ze začátku jsem asi 2 desingy měla od blogerky. Prostě free layout, který měl každý. Začalo mě ale štvát, že moje affs mají takové ty obyčejně, ale krásné desingy vlastnoručně vyráběné a tak jsem se přidala :) asi je to divný, ale s desingem jsem spokojená, přece jenom je to tvoje práce, a té si vážíš :)


6) Teď nám pověz něco o sobě. Kolik ti je let, kam by jsi chtěla jít na střední, jaká jsi, co tě baví.
Naneštěstí je mi 13 :/ ale už skoooro 14 :D chtěla bych jít na konzervatoř :) nebo-li konzervu :D to říkaj všichni :'D jsem jaká jsem :') blázen co věří v sen :D to mě jen tak napadlo, ale blázen jsem, dreamer taky :D jinak jsem strašně divná.. :( a jsem člověk který vypadává z davu. Víš co, všichni swag a já ho nesnáším.. jsem prostě divná :D no boože tak se z toho všichni poserem :D (to slovo :x si odmyslete :D) tak mě napadlo, že jsem sprostá :D jeee :D no baví.. :D baví mě hrát na klavír. Ráda maluju/spíš kreslím, fotím, mám ráda přírodu, vycházky se psem. Miluju být každou chvíli se svým klukem (jé :D ps: nikoho nemám :D) baví mě oběvovat nový věci, někoho nasírat :D miluju :D no, co mě ještě baví.. (možná si ještě vzpomenu :D)


7) Každý z nás má svůj sen... prozradíš nám, jaký je ten tvůj?
No jeden to rozhodně nebude :D ale skusím pár jich vypsat :D Tak, když jsme se bavily o střední, tak dostat se na konzervatoř, být dobrá v klavíru, aby učitelka na mě mohla být hrdá.. no dále,.. spíš tohle na první místo.. :3 být na koncertě Green Day, být v první řadě, aby se mě někdo z nich dotkl rukou :3 aby mě vzali na podium, abych jim mohla říct co všech o pro mě udělali, jak jsou skvělí.. možná ta pusa :3 od někoho.. no ale tak když jsou už všichni zadaní tak to přežiju.. už ten koncert, i plakát mě rozveselí :) no dál mím snem je mít "buchty" na břichu, nebo aspoň nějak vypracovaný břicho a celkově tělo. Dál taky mít samý jedničky na výzo a takový ty kecy :D no a potkat nějakýho toho kluka, ale tak to.. když jsem to tak dlouho vydržela, vydržím dál :D no a aby se mi dařilo na blogu, spíš abych měla fakt dobrej blog :) toť mí sny (asi pár dalších by se našli. Ještě :D)


8) Jaké země by jsi ráda navštívila?
V minulosti jsem strašně chtěla navštívit Kanadu. Teď Ameriku, Španělsko, Francii no :D asi všechno :D


9) Co děláš ve svém volném čase, pokud zrovna nebloguješ?
Tak hraju na klavír, teď už o cvičím. Poslouchám písničky a skaču jak retard po pokoji. Moc volnýho času nemám, ale o vílendu si někdy zajdu na procházku nebo někde s přáteli. :)


10) Na závěr bych se chtěla zeptat, co by jsi vzkázala svým čtenářům blogu?
No rozhodně to, že jsou nejlepší, protože ty moje blbosti číst :D a taky děkuju za tu návštěvnost, protož v minulém týdnu to bylo 1000 návštěvníků. Takže moc jim za to děkuju, snad budou číst i nadále :)


Děkuji za rozhovor a přeji hodně štěstí jak v blogovém, tak v soukromém životě :))

12_03_2014

12. března 2014 v 20:29 | Peťul |  Deníček
Od pondělního tréninku mě šíleně bolí nohy. Jak jsem byla týden nemocná, tak jsem nechodila běhat a je to znát. Po zimě jsem celá zatuhlá a vážně se těším, až budu více rozpohybovaná. Tento týden taky běhat nechodím. Nesmím. Mamka pořád vidí, jak kašlu a jakou mám rýmu. Je to celkem nefér, protože běhat potřebuju a mám výčitky, když už druhým týdnem sedím doma. Zítra jedu na trénink znovu. Mamka má volno, takže mě tam má aspoň kdo odvést. Taky máma říkala, že bych měla na chvíli vypnout. Že prý si toho beru moc. V pondělí trénink, v úterý doučování, ve středu (dnes) jsem se učila, zítra trénink, v pátek trénink a přes víkend se budu připravovat do školy. Taky bych prý měla pořádně vyležet ten zybtek nemoci. Jenomže to nejde, když musím trénovat a učit se. Nemám prostě čas se válet v posteli.


Taky mi psal bratránek. Přes týden je v práci, takže na tréninky jezdím sama. Ale s Evou jsme si padly do oka a staly jsme se kámošky. Dneska mi ale bratránek psal. Ptal se, kdy mám další trénink a tak. Taky mi napsal věc, kterou jsem se mu snažila vyvrátit. Napsal "jsem na tebe pyšný". Ale to je chyba. Nemá být na co pyšný. Ještě jsem nepředvedla nic, s čím bych byla spokojena. Sice se to pěkně čte, ale když jsem zatím nic nepředvedla..

Nevím, jestli to bylo dobře nebo špatně, ale o mém blogu už ví dva lidi z mé třídy na střední. Spolužačka, chtěla odkaz a jelikož jí věřím, tak jsem jí ho dala. Docela mě šokovala, když mi řekla, že měla taky blog. Vůbec bych to neřekla. A dále to ví spolužák. Je to člověk, kterýmu můžu věřit, proto jsem mu odkaz poslala. Je to velký kritik, ale můj blog ohodnotil kladně, což mi udělal radost :) (sleduješ jo? :D zmínila jsem se o tobě! :P:D)

Jinak mám nápad na další článek. Napíšu vám něco o sportu, který dělám. Píšu vám pořád o něm, ale většina z vás ani neví, co je to přesně za sport a co obnáší.

návštěva na balkóně. čí ta kočka je?


z doučování.

Návštěvnost 3.3.2014 - 9.3.2014

11. března 2014 v 11:07 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (3.3. 2014 - 9.3. 2014) je:
Pondeli: 27
Utery: 32
Streda: 25
Ctvrtek: 28
Patek: 33
Sobota: 44
Nedele: 36

Celkem: 225

10_03_2014

10. března 2014 v 19:46 | Peťul |  Deníček
Čaute.
Tak sobotní hasičský ples se vydařil. Patřila jsem mezi pořadatele, takže jsem nosila cedulku a cítila se :DD Oficiálně jsem měla být v šatně, ale pomáhala tak všude. Byla jsem u piva, potom jsem prodávala losy do tomboly, vybírala nejhezčí masku a nakonec předávala ceny maskám. Na jednu stranu mi to je příjemné, ale na druhou stranu..Moje nejlepší kámošky trvdly v šatně a mě pořád někde chtěli. No, dále jsme to tam s kámoškou pořádně rozjížděly. Tancovala jsem tam úplně se všema a bylo to strašně fajn. Miluju být středem pozornosti :D:)

Dneska ráno mi napsala Eva z mého druhého budoucího týmu, jestli bych nepřijela, že bychom si šly zkusit proud. Tak jsem poprosila mámu, jestli by mě tam odvezla a ve 13:00 jsme se sešli v B. na dráze. Přijeli i její dva bráchové Radek a Jirka. S Jirka je můj bývalý spolužák, akorát chodil do A. Tady v tomto týmu to bude jednodušší. Mám jenom jeden spoj, za to u nás mám dva. Takže budu zase o něco rychlejší. No, jinak po zimě jsem dobře zatuhlá. Také nemoc vzala za své, ale až se zase vyběhám, tak to bude fajn. Taky mě Evča chválila, protože jsem za ní zaostávala jen o krok nebo o dva kroky. Takže paráda. A taky, že pochvala od nejrychlejší proudařky v okrese hrozně moc potěší. Bylo to hrozně fajn, a taky kluci už mě berou jako bych k nim patřila. Skvělý pocit :)