Duben 2014

Holandsko - info

28. dubna 2014 v 17:36 | Peťul

INFO PRO AFFS!!!

Od 28.4. do 2.5. zde nebudu. Dnešním dnem odjíždím do Holandska a vracím se v pátek.
To znamená, že nebudu moct navštěvovat blogy mých úžasných Affs :)
Omlouvám se holky, ale snad to chápete :)


Závody Hodov

27. dubna 2014 v 13:53 | Peťul
Tak včerejším dnem nám začala hasičská sezóna. Byly jsme na závodech V Hodově, což je u Velkého Meziříčí. Jela jsem s Honzem, Evou a Radkem. Cesta tam i zpátky byla skvělá. Strašně jsme se smáli a kluci nám vyprávěli svoje zážitky ze života. Na závodech jsme si mysleli, že dáme dobrý čas. Kluci skončili na 4.místě a my také. Bohužel jsme jako holky skončily na posledním místě. Jeden tým si od nás bral benzín a uzavřel nám ho. Nikdo si toho nevšiml a tak se nám v půlce útoku vypla mašina, a jelikož zasahál někdo z kluků, tak se útok nepočítal. Ten tým nám za to chtěl nechat finále, ale pořadatelé to nějak popletli a všichni na ně nadávali. Sice jsme na ten tým byli naštvanení, ale zase od nich bylo pěkný, že nám chtěli nechat finále :) Zpáteční cesta byla ještě lepší, než cesta tam. S Evou jsme seděli vpředu a smály se klukům, kteří seděli vzadu. Příští týden bere auto Honza, ale jedeme zase s Radkem a Evou, takže se těším :)
Jsem ta v červených legínách :D

někdo být pokřtěnej musel :D

Náš útok.
Měly jsme to rozběhlý parádně, ale škoda toho nebzínu no.
Můžete si poslechnout komentáře kluků, který jsou vážně boží :D

Nákupy - Duben

24. dubna 2014 v 22:13 | Peťul
Jelikož v pondělí odjíždím do Holandska, potřebovala jsem nakoupit ještě nějaké oblečení a boty. Nakoupila jsem vše. Ze všech věcí jsem naprosto unešená a plně je využiji. Boty vypadají perfektně. No, tak já vám ukážu, co jsem si koupila :)
Boty Adidas
Sportisimo 699,-

Plážové žabky Lotto
Sportisimo 199,-

Tričko Adidas - Sportisimo 299,-
Bílé tílko - C&A 75,-
Modré šortky - C&A 398,-

Riflová košile - C&A 350,-
Pruhovaná mikina - C&A 225,-


21_04_2014

21. dubna 2014 v 20:13 | Peťul |  Deníček
Neděle byla všelijaká. Na tréninku se běželo strašně, protože jsem poslední útok byla utopená. Rozpojila se mi hadice a já jen utíkala, aby mě to nevyfackovalo. Potom jsem jela na fotbal. Rychle jsem se převlíkla a mazala do udírny pomoct dědovi. Našim klukům se nedařilo. Prohráli 1:4 a to s tak primitivním týmem. po zápase měli kluci sezení, kde se pila slivovice, pivo a jedli cigára a klobásy. Taťka byl naštvanej na kluky a tak si dal jen dvě malý piva a pak pil limonádu. To já jsem si to s mamkou trošku vynahradila. No moc dobře jsem nedopadla, protože jsem doma potom objímala dveře, ale ráno mi bylo dobře. Nemíchala jsem to, a tak mi ráno nic nebylo. na sezení jsem si potykala s předsedou oddílu a jedním novým hráčem. Byla to sranda. Miluju tady tyto akce s fotbalisty :)

A jak jste si užili Velikonoce? Já docela v pohodě. Přišlo na mě zase kolem 50 lidí. Pořád nechápu, že je to baví chodit :D Ale najednu stranu to chápu. Velikonoce = vstupenka k mému zadku. Já to beru jako vstupenku. K mému zadku by se totiž asi normálně nedostali :D Potom přišla kamarádka se svým klukem. P. měl u taťky řetízek, tak si pro něj přišel. Tak jsme dobře pokecali a tak.
Zítra nastává zase ta tvrdá realita. Taky budou přijímačky, takže kdo je píše, tak přeji hodně moc štěstí a kdo už je na střední, tak přeji hodně zdaru v zítřejším dnu :)

Návštěvnost 14.4.2014 - 20.4.2014

21. dubna 2014 v 15:53 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (14.4. 2014 - 20.4. 2014) je:
Pondeli: 20
Utery: 28
Streda: 25
Ctvrtek: 27
Patek: 27
Sobota: 33
Nedele: 26

Celkem: 186

18_04_2014

19. dubna 2014 v 20:19 | Peťul |  Deníček
Čtvrteční den u koní byl skvělý. Je to stáj vzdálená 33km od nás, takže s přestupem na jiné autobusy mi cesta trvala dvě hodiny. Bylo to ale boží. Být od rána do večera u koní... Přijela jsem tam, pomohla jim s kydáním a pak navozením čisté slámy. Některé koně vyést do ohrady, zaméct stáj a jít jezdit. Stáj má kolem 40 koní, takže kydání zabralo trochu více času. Taky podle toho vypadají moje ruce, ale nestěžuju si :D Trénovala mě Bětka a jsem za to hodně ráda. Nejezdila jsem tři roky a taky to podle toho vypadalo. Pořád jsem se nakláněla dopředu, špičky jsem měla od koně a Jastovi se vůbec nechtělo. Ale taky jsme si zkusili projít kavalety v klusu, což byla paráda. Poprvé takováhle práce :) Taky mě pořádně bolí nohy od toho pobízení.. Vlastně mě bolí všechno, protože klusat půl hodiny je vážně na zabití. Střídat to s lehkým a pracovním sedem. No fuj :D Škoda, že na koně nemám více času. Ale o prázdninách tam zavítám častěji.
Well Skat<3

V pátek jsem měla trénink. Byl dost náročný, protože jsme běhaly s těžšíma hadicema. Ale i tak byla sranda a bylo to fajn. Sice jsem byla stahaná jako pes, ale dalo se to přežít. Díky bohu, že na závody budeme mít ty lehčí.
Zábava ze začátku byla marná. Přišli jsme tam a byly obsazeny sotva dva stoly. Na Append X jsme tancovaly jenom já a kamarádky. Potom se to docela rozjelo, a na Reflexy už tam bylo trochu víc. Sice to nebyl žádný zázrak, ale tak... Seznámila jsem se tam s jedním klukem, který mě zná už kdovíjak dlouho. Víte, jak jsem vám psala o tom třeťákovi a mé pomstě? Nic se nekonalo, nepřišel. Tancovala jsem na pódiu, odkud nás potom vyvedli Security a nakonec mě kamarádka musela doprovodit domů. Ne nadarmo se říká Krušná jsou rána opilcova. No, trošičku jsem to přehnala s alkoholem a ráno přišla na brigádu ve "skvělé" formě. Dělali si tam ze mě srandu :D
Na fotbale už to bylo v pohodě. Už jsem se mohla ohýbat, aniž bych měla návaly. Hodně lidí se mě ptalo, jak mi je a a tak. Takže o mém výpadku očividně museli vědět. Ale tak bylo to fajn a zasmála jsem se. Když hráli chlapi, tak naši borci hráli proti Kralicím. Hned před začátkem zápasu přišli tři borci asi tak 25-30let. Dali si panáky a začali se mě ptát, jestli jsem v pátek byla na Reflexích a jestli dneska pojedu k nim na zábavu. Potom si šli sednout na tribunu. Bohužel si sedli tak blbě, že jsem musela procházet kolem nich, abych si sedla. Když jsem procházela, měla jsem tílko a košili, bohužel rozepnutou. Procházím a ten jeden jen "Ty pi*o, ta má kozy. Viděls to?" Chtělo se mi hrozně smát, i když ta nartážka byla na mě. O poločase prozměnu zkoumali moji postavu a komentovali. Když jsem kolem nich procházela, tak mi schválně neuhli. No, dobře jsem z nich nemohla :D

Tak tohle je zatím část mých prázdnin. Zatím pořád jsem ve spěchu a nevím kam skočit dřív. Ale prožívám je ve srandě a společnosti strašně moc super lidí :)



16_04_2014

16. dubna 2014 v 20:33 | Peťul |  Deníček
Prázdniny začaly a já mám jen dnešek volný. mám hrozně moc plánů a nudit se rozhodně nebudu. Když jsem to dneska oznámila našim (už je to u nás OK :)), tak se celkem zhrozili, že se domů budu chodit jen vyspat. Je mi to trapný, ale je to tak. Doma budu jen jíst a spát.
Čtvrtek - koně, posilovna
Pátek - trénink, zábava
Sobota - brigáda, fotbal
Neděle - fotbal, posilovna
Pondělí - Velikonoce
Na každý den mám něco. Nejvíc se ale stejně těším na zítřek. Psala jsem Bětce a ta mi odepsala, že ať určitě dojedu, že se na mě moc těší. Strávím u koní celý den, to bude jako v pohádce. Nejsem jen u hasičů, florbalistů, fotbalistů, rybářů, ale jsem i u koní. Teda pokud je čas a jde to. Vezu jim sebou nějaká jablka a tvrdý chleba. Vážně se na ty čtyřnohé miláčky těším :-* Co plánujete vy na prázdniny? :)

Jinak ve škole to bylo tento týden úplně na pohodu. Dny jsem měla volné, protože jsem se do školy nemusela učit, takže to bylo dost fajn. Příští týden je opět zkrácený a ve středu máma jako prváci brigádu, takže se budeme učit jen tři dny, což je krásné. Mějte se a užívejte prázdnin! :)

follow me on instagram :)



prochazkujeme :3

Crzay :3

trenujeme :)




Návštěvnost 7.4.2014 - 13.4.2014

14. dubna 2014 v 21:30 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (7.4. 2014 - 13.4. 2014) je:
Pondeli: 22
Utery: 19
Streda: 29
Ctvrtek: 23
Patek: 26
Sobota: 42
Nedele: 43

Celkem: 204

Smolařka - Zuzana Francková

13. dubna 2014 v 20:58 | Peťul |  Knihy
Autor: Zuzana Francková
Rok vydání: 2008
Počet stránek: 126

O čem kniha je:
Karolína je sice milá a krásná holka, ale na kluky má smůlu. Jako by to bylo vrozené nebo co. Matka rozvedená a babičku ten její opustil je co zjistil, že je babi těhotná. Kája ale ožije, když se u nich v práci objeví sympaťák Igor. Její kamarádka Alice je dá dohromady. Všechno se zdá jako z pohádky, když z ničeho nic se je Alice snaží rozeštvát. I tuhle bouři zdárně překonají a rozhodnou se přestěhovat do Prahy. Nastěhují se do vily Igorových rodičů, ale je tu jedna podmínka. Musí být svatba. Káji se tento nápad moc nelíbí, ale jde do toho. Po svatbě jde všechno jako po másle. Kája si myslí, že konečně bude šťastná. Igor jí sežene skvělou práci v právnické kanceláři a Kája jen září. Když ale přijde s nápadem jít dál studovat právnickou fakultu, tak Igor je zásadně proti. Karolína a Igor se rozvádí. Kája si sice podá přihlášku a úspěšně ji přijmou, ale je bez manžela. Tomuhle se prostě říká smůla.

Moje hodnocení:
Ze začátku se mi kniha líbila. Miluji šťastné konce, takže už jsem doufala, že to dopadne skvěle. Když jsem se ale blížila ke konci a zjistila, že se ti dva rozvádí, přožila jsem velký šok. Takhle podle mě ta kniha skončit neměla :D

Návštěvnost 31.3.2014 - 6.4.2014

13. dubna 2014 v 13:21 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (31.3. 2014 - 6.4. 2014) je:
Pondeli: 26
Utery: 18
Streda: 24
Ctvrtek: 15
Patek: 16
Sobota: 26
Nedele: 34

Celkem: 159

Co sakra dělám špatně?

12. dubna 2014 v 17:49 | Peťul |  Deníček
Co sakra dělám špatně? Proč mi to vlastní rodiče vyčítají?
Poslední dobou je to u nás trochu divoký. Naši mají pořád se mnou nějaká problém. Prý doma nepomáhám. Ale já doma pomáhám pořád. Vysávám, umývám a utírám nádobí, vytírám. Copak toho dělám málo? Sice někdy při tom mám ty svoje náladové kecy, ale nikdo se každý den nevyspí s happy náladou ne? Přijdu ze školy, první co je, utřu nádobí. Moje drahá sestra je doma několik hodin přede mnou, ale utřít to nemůže. Potom přijde máma a sestra vypadne ven. Takže všechno schytám já.
Například dnes. Ráno jsem jela na kole na trénink. V kuchyni bylo nádobí a čekalo na utření. Myslela jsem, že to sestra utře. Když jsem se vrátila, naši už byli doma a všechno v pohodě. Sestra po mém příchodu vypadla z domu, máma odjela a taťka spal. Já si ohřála oběd a šla se osprchovat. Nádobí sice v kuchyni bylo, ale jelikož už jsem měla jít s tátou na fotbal, řekla jsem si, že ho umeju, až se vrátíme. Taky tam byla pračka s prádlem, ale ještě nebyla dopraná. Po fotbale pro nás přijela máma. Řekla jsem ji, že zítra jedu do posilovny. Zakázala mi to, že prý doma nic nedělám, tak nikam nebudu jezdit. Pohádala jsem se s ní hned v autě, jen proto, že to nádobí a pračku udělám jakmile přijedem. Doma měli naši oba proslov. Samozřejmě moje drahá sestra se ještě nevrátila, takže jsem to schytala já. Že jsem strašně moc nákladná, co chci všechno se mi koupí, všude mě vozí a já doma ani nepomůžu.
Co je špatnýho na tom, že chci jít s dobou, mít lepší oblečení a cítit se hezky? Nikdy jsem za nimi nešla, aby mi dali peníze, nebo aby mi něco koupili. Vždy jsem jen řekla, že se mi to líbí a buď mi to naši koupili nebo ne. I tretry jsem si kupovala sama. Taťka mi začal vyčítat zábavy a peníze. Přitom já si za nimi nikdy nepřišla pro peníze. Vždycky mi je dali sami, tak o co jim jde? Když jsem teda tak nákladná, tak proč si mě pořizovali? Vím, že je chyba i na mé straně, ale tak když potřebujou pomoc, tak mi to mají říct, ne? Ne, vlastně mě to má napadnout samotnou. Ale když se učím, mám koníčky a drahá sestra buď sedí u počítače nebo lítá venku, na učení se ani nepodívá..
Poslední dobou mám v hlavě pořád jen myšlenky na to, že odejdu z domu. Vážně. Sice bych to neměla dělat, ale když jsem tak moc nákladná, tak nebudu na obtíž...

Co si o tom myslíte vy? Myslíte, že dělám něco hodně špatně? Pokud ano, napište mi to :)

10_04_2014

10. dubna 2014 v 21:08 | Peťul |  Deníček
Tak zítra konečně pátek. Uteklo nám to rychle, že? :)
Tento týden byl takovej pohodovej. Ve škole nám učitelka dala test z Ekonomiky. Nečekaný. Mělo to dvě strany, ale většina třídy má jen jednu. Bylo to takový zvláštní, všem nám připadalo, že jsme to v životě neviděli. A měli jsme pravdu. Do Ekonomiky se pomale nikdo neučí. Mně osobně satčí to pochytit z hodin a mám dvojku. Když jsme test dopsali, učitelka probírala dál. Nikdo ji ale neposlouchal. Všichni jsme si tam povídali a ona si sedla a začla si tam mluvit pro sebe, stylem: "Si klidně povídejte, mně je to jedno, vy to nebudete umět.." Každopádně zítra nám dá nesjpíš výsledky a dá nám to pěkně sežrat. Samozřejmě všichni máme jedničky dvakrát podtržené! :DD

Dneska jsem si zašla do Sportisima koupit nějaké botky. Do oka mi padly tyto. Jsou to fialové boty od značky Reebok. Od této značky jsem boty ještě neměla. Měla jsem od Nike, Adidas, Vans, ale Reebok ještě ne. Tak uvidíme, jak s nimi budu spokojená :) Stály skvělých 799Kč, takže jsem ráda, že nebyly vůbec drahé.

Příští týden jsou Velikonoční prázdniny. Já nejspíš napíši Bětce a pojedu na koně. Naposled jsem jezdila na podzim. Tak že bych se tam zajela podívat, zajezdit si, pomoct a tak. Je to taková velká stáj, kde je kolem 40 koní :D Ale Bětka je hrozně fajn :)

TAG #2

9. dubna 2014 v 20:46 | Peťul
Tak toto je druhý TAG, který vyplňuji. Nominovala mě Crazy Teen♥ Děkuju ti :)
Pravidla jsou:
•napsat 10 faktů o sobě
•odpovědět na otázky, které vám dala blogerka, která vás nominovala
•Nominujte 5 blogerů
•vymyslet otázky pro vámi nominované

Tak jdeme na to :)

06_04_2014

7. dubna 2014 v 16:44 | Peťul |  Deníček
Dnes už je zase pondělí. Víkend tentokrát utekl strašně moc rychle. V sobotu jsem byla doma a nedělala nic. V neděli jsem naše přemluvila, abychom jeli společně s taťkem na zápas. Stejně to bylo k ničemu. Prohráli jsme 5:1. Ale aspoň jsem zase asi tak po 4 letech viděla kamarádku. Samozřejmě jsme se musely vyfotit. Při cestě do N.M.n.M. jsem smskovala s kamarádem, který jel v autě za námi. ano, jsem zase bez kreditu -_- Ale byla to sranda. Měla jsem zase slabou chvilku, tak jsem mu vyklopila, co všechno se stalo minulé úterý. Hodně mi to pomohlo, protože od toho večera nemám v hlavě vůbec nic. Říkala jsem si, že bych zkusila kouřit a vykouřit si hlavu, nebo si založit nový FB a začít od znova. Ale tyhle nápady jsem zavrhla. Přece jsem ještě nemohla klesnout tak hluboko. Každopádně moje psychika dostává pořádně zabrat. A nejen psychika. I moji rodiče. Čekám, kdy je moje známky skolí k zemi. Ono jde celkem těžko se učit, když pořád v hlavě přemíte, co by se stalo, kdybych to tenkrát neudělala a udělala to jinak.

No, taky se mám hodně učit, ale za jeden večer se to nenaučím. Bože, mám hrozný přístup k učení. Musím se sebou něco dělat. Ale příští týden jdeme do školy jen 3x. Čtvrtek a pátek máme prázdniny, takže paráda! Taky už vám konečně tento týden dodám ten tag, do kterého jsem byla nominovaná.
Příští týden je u nás zábava. Nejspíš dorazí i ten třeťák. No, asi si ho vtáhnu ven a omluvím se mu. Už nedávám to, jak kolem sebe chodíme, jako bychom se vůbec neznali. Chci s ním být aspoň kamarádka. Původně jsem myslela na pomstu, že se převleču za nějakou jinou holku, poblbnu mu hlavu a pak mu ukážu, kdo opravdu jsem. Ale ta první verze je lepší.. Co myslíte, vy? :)

dlouholetá kamarádka :3

05_04_2014

5. dubna 2014 v 13:45 | Peťul |  Deníček
Ani nevíte, jak mi pomáháte. Ty povzbuzující komentáře k minukému deníčku mi hodně pomohly. Píšete mi ať se nevzdávám a zkusím ho získat zpátky. Pokusím se. Pořád věřím, že je mezi náma nějaké to pouto. Dozvěděla jsem se, že na zábavách má hodně "bokovek" a že má kamarádky stylem: kamarádi s výhodami. Když to zkouší na všechny kamarádky, potom nechápu, proč to nezkusil i na mě. Teď mi všichni říkají, že se do mě asi zakoukal, proto nic nezkusím, ale podle mě je to blbost. Pořád věřím v to, že jak jsme se poprvé seznámili, takže tam něco zajiskřilo, ale těžko říct. Co si o tomhle myslíte vy? :) Každopádně vám moc děkuju! :-*
Zase jsem byla v knihovně. Tentokrát jsem si půjčila jen 6 knížek. Jedna z nich je Shakespeare - Romeo a Julie. Je to vlastně dvoj knížka. Je tam Romeo a Julie a Moliére - Tartuffe. Hrozně se na tu knihu těším. I kdyby to nebyla povinná četba k maturitě, tak si ji přečtu. Něco mě na ní láká, ale nevím co. Jinak ostatní jsou zase nějaké romány :)

Truda a Ruda :D




Návštěvnost 24.3.2014 - 30.3.2014

3. dubna 2014 v 20:57 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (24.3. 2014 - 30.3. 2014) je:
Pondeli: 20
Utery: 20
Streda: 24
Ctvrtek: 25
Patek: 15
Sobota: 0
Nedele: 28

Celkem: 132

02_04_2014

2. dubna 2014 v 18:16 | Peťul |  Deníček
Včera jsem byla venku s kamarádem. Bože, to zní směšně. Pro mě je to kamarád, ale pro něj jsem asi více než kamarádka. Když jsem šla ven, věděla jsem, že se něco stane. Stalo. Chodili jsme po vesnici a povídali si jako kamarádi. Prostě pohoda. Potom mě doprodovil domů a než jsem se nadála, dal mi pusu. Ptala jsem se, co to má být a on jen pokrčil rameny. Řekla jsem "aha" a šla domů. Na noc jsem si musela dát sluchátka a dala je pěkně naplno. Musela jsem, abych přišla na jiné myšlenky.
Dneska přílítla spolužačka, jestli ji nepůjčím kalkulačku, že třetící píší test. Mně to žádný problém nedělal. Když jsem se ji potom ale zeptala, komu ji půjčila, málem se o mě pokusil infarkt. Dala ji tomu třeťákovi, do kterého jsem půl roku zamilovaná, ještě minulý rok jsme si psali a já potom chytla zkrat a přestala ho zdravit. Neptejte se mě proč, protože to sama nevím.
Řekla bych, že je to něco jako zamilovaný trojúhelník. Nejhorší na tom je, že ti dva jsou ještě nejlepší kamarádi. Přitom jsem ani jednomu nic nenaznačovala a naději také nedávala. Bože..

Letím ke hvězdám - Zuzana Francková

1. dubna 2014 v 9:52 | Peťul |  Knihy
Autor: Zuzana Francková
Rok vydání: 2005
Počet stran: 117

O čem kniha je:
Irena Pleskotová žila jako každá normální holka. Její kamarádka ji ale přihlásila do pěvecké soutěže. Irena prvně nechtěla, ale pak si řekla, že to jen zkusí. Jenomže jak šel čas dál, Irena se ocitla ve finále. Nakonec finále vyhrála a stala se z ní populární zpěvačka. Taky se dala dohromady s Alexem. Ireny rodiče si s ním do okna nepadli. Od začátku se jim Alex nezdál. Jenomže Irena byla zamilovaná a populární, a tak se tím nezybývala. Do té doby než nemohla prodat novou desku. Lidé si ji prostě nechtěli. Alex mezitím Irenu obral o všechny peníze. A tak Irena přišla o práci i o přítele...

Moje hodnocení:
Jedna kniha už o zpěvačce tady byla. Nechápu, proč autorka píše další a skoro stejný příběh, ale tak proč ne. Tento moc šťastným koncem nekončil. Irena se vrátila zpátky domů a byla zase studentkou gymnázia. Neříkám, že se mi kniha nelíbila, ale pokud nebudu muset, tak ji znovu číst nebudu..