Květen 2014

28_05_2014

28. května 2014 v 17:33 | Peťul |  Deníček
Ahojte :)
Tak minulý týden jsem byla na cyklisťáku. Bylo to docela fajn. Za tři dny jsme ujeli 150km na kole. Zadek mě bolí ještě teď, když si na to vzpomenu. Těžko říct, jestli se tam kolektiv stmelil, podle mě, je 5 dní moc. Někteří si tam začali lézt dobře na nervy. Ale jinak to bylo fajn. S jednou spolužačkou, co běhá taky za hasiče, jsem se tam s ní hrozně moc skamarádila. Je to telátko, máme toho hrozně moc společného! Dneska jsme spolu byly po škole a řekla mi o svým životě všechno. Jsem ráda, že mi to řekla :)

V sobotu a v neděli jsem byla na závodech. V sobotu jsme za Bačice dopadly dobře. Obsadily jsme skvělé 4.místo, ale kdybych to nepokazila, tak jsme mohly být první. A za Hrotovice mezi posledníma. Klasika. Taky jsem v neděli mluvila v M. - to je ten kluk, co si s ním už jakou dobu píšu. Kecali jsme spolu sice cvhíli, ale bylo to fajn. Ze začátku jsem měla strach, že si nebudeme mít co říct, ale bylo to úplně v pohodě :) A pořád si píšeme. Sice se uvidíme až příští víkend, ale to uteče :)

last friday night.

pletu náramky na zakázku.

moje vlasy, mám je ráda.

za ten týden mi hodně přirostla k srdci <3

před hasičárnou.

trénujeme za každého počasí. prší.

Závody Jakubov

25. května 2014 v 20:17 | Peťul |  Fotografie

Pro affs!

18. května 2014 v 18:59 | Peťul
Zase tu mám info pro AFFS!
Na celý tento týden odjíždím na cyklistický kurz. Přijíždím v pátek, tak se snad ozvu :)
Nebudu obíhat a články tu také žádné nebudou. Jen aby jste to věděli :)

Mějte se krásně!

16_05_2014

16. května 2014 v 18:34 | Peťul |  Deníček
Čaute.
Dala jsem na vaše rady, že si mám chvíli oddechnout a udělala jsem to. Po celý týden zrušila tréninky a pouze se válela u televize nebo se učila. O víkendu žádný závody nemám, takže volno celý týden. Je to takové zajímavé nic nedělat. Nejezdit do posilovny, nechodit na tréninky. Docela se těším, až se do toho zase dostanu, protože mám hrozný výčitky, když jen tak sedíma nic nedělám.
Dneska večer jedu na schůzi kvůli koloběhu. Jelikož oddíl florbalu, kde hraju, pořádá koloběh, tak musím být na stanovišti a ukazovat jim kudy mají jet. Je to zítra na celé dopoledne, snad nám nebude pršet. Takže dneska si jedu vyzvednout potřebné věci a zítra hurá na ně. Hurá? :D

Ve škole je to stejný. Pořád dostávám špatný známky a to se učím! Nevím, proč to nejde, ale zatím mi žádná 4 ani 5 na vysvědčení nevychází, tak paráda :) Příští týden jsem celej na turisťáku. Ze začátku jsem se těšila, ale teď už mě to tolik neberu. Ani nevím proč.. :)
Mějte se :3

Návštěvnost 5.5.2014 - 11.5.2014

14. května 2014 v 18:24 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (5.5. 2014 - 11.5. 2014) je:
Pondeli: 34
Utery: 20
Streda: 17
Ctvrtek: 23
Patek: 26
Sobota: 16
Nedele: 24

Celkem: 160

12_05_2014

12. května 2014 v 21:44 | Peťul |  Deníček
Začalo to nevinně a... psali jsme si 10 hodin. Ano, mluvím o tom jednom klukovi, který si mě přidal z toho týmu, kde koluje můj zadek. Psali jsme si 10 hodin a potom jsme si psali další dny a vlastně, teď si vlastně taky píšeme. Přijde mi, jako bych ho znala věčnost. Zamilovala jsem se do toho psaní s ním. Bohužel se uvidíme až za dva týdny na závodech, ale o to víc se těším. Je o 3 roky starší, ale skvěle si s ním rozumím, pořád si máme o čem psát..Snad to tak bude i v realitě. Nejvtipnější na tom je, že je to kluk, kterého jsem si všimla už minulý rok. No a z něho vylezlo, že už si mě taky všiml minulý rok. Je to osud? :)


V sobotu jsem byla na tom 15km pochodu. Bylo to fajn, ale pochroumala jsem si tam kotník. Na závodech jsem si zničila i ten druhej a dneska se mi začal dělat výron. Nemám já to štěstí? do příštího týdne to musí být v pohodě, protože jedu na ten turisťák, tak uvidíme :)

09_05_2014

9. května 2014 v 20:50 | Peťul |  Deníček
Ahojte.
Dnešním dnem začalo MS v ledním hokeji. My, jakožto velice sportovně založená rodina, určitě fandíme. Koukala jsem už na dva zápasy, kde Rusko porazilo Švýcarsko 5:0 a Francie porazila Kanadu 3:2. Což jako dobře čumím. Nikdo by neřekl, že Francie porazí Kanadu. Od posledního článku (pondělí) se toho událo docela dost. Přidali si mě dva kluci z jednoho nejrychlejšího týmu na okrese. Jsou to fajn kluci a je s nimi sranda. Začalo to vlastně úplně nevině. Líbil se jim můj zadek. mají ho vyfocenej na mobilu a koluje v jejich týmu. Proč ne :D


Zítra jdu s kamarádem, kamarádkou a psem na pochod, který měří 15km. Je to u nás taková tradice, pořádá to město a je to hrozně fajn akce. Jedna z nejlepších u nás. Odpoledne mě čeká trénink a v neděli závody. Ve škole se moje známky horší, protože se vůbec neučím. Měla bych začít.. Ale tak snad to nějak přežiju :) Příští týden do školy a pak na týden turistický kurz. Těším se, ale ten pocit, že nebudu trénovat mě celkem děsí. Mějte se krásně :)

05_05_2014

5. května 2014 v 20:04 | Peťul |  Deníček
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se.
Hlavně se omlouvám mým affs, že skoro vůbec neobíhám. Obíhala jsem...no to už je hodně dávno. Ale jakmile dopíšu tenhle článek, zajdu k vám. Pokud to takhle půjde dál, tak affs zruším a nechám si tu jen ty blogy, kterým nebude vadit, že k nim zajdu až budu mít čas a né 3x týdně, jak je to povinné.

Abych pravdu řekla, začínám přiznávat, že jsem si toho vzala moc. Trénovat 3x týdně, 2x týdně jezdit do posilovny a 1-2 závody týdně. To už je trochu moc. Do toho ještě škola, učení. Od doby, co jsem přijela z Holandska se toho stalo strašně moc. Můj první tým mi dělá naschvály a říká, že potřebuji psychiatra. Novému týmu se to nelíbí a chtějí jim říct, co si o nich myslí. Obzvlášť kluci mě chrání. Kdyby v prvním týmu něběhaly kamarádky, tak už tam nejsme. Tréninky nestojí za nic, tak se každou minutu modlím, aby se mi nestal úraz a na závodech věčně poslední. Kolektiv na prd. A to co o mně říkají..
Včera jsem po závodech jela do posilovny a jel i Kája. Ten je solidně namakanej, tak mi ukázal nějaké cviky a poradil, co mám jest a tak. Takže můj jídelníček se taky změnil. Žádné sladkosti, smažená jídla. Jím ovesné vločky s odtučněným jogurtem, zeleninu, tmavé pečivo, kuřecí maso, tvaroh. Nic jinýho si dovolit nemůžu. Začala jsem chodit běhat, makám na sobě. Nechodím na zábavy, beru to vážně!
Bohužel to stejné nemůžu říct o škole. Učím se na testy, ale o víkendech to nedávám a to je chyba. Do příštího týdne mám mít přečteného Shakespeara. Díky bohu, že je ve čtvrtek volno. Dneska první hodina, velká písemka. Byla bych ráda za 4, ale sama dobře vím, že to ani na ni není. V němčině jsme dostali celá třída 5, protože jsme neměli úkol. WTF?!

Návštěvnost 21.4.2014 - 27.4.2014

4. května 2014 v 21:59 | Peťul
Navstevnost za minuly tyden (21.4. 2014 - 27.4. 2014) je:
Pondeli: 29
Utery: 21
Streda: 30
Ctvrtek: 45
Patek: 18
Sobota: 32
Nedele: 33

Celkem: 208

Holandsko 2014

2. května 2014 v 23:47 | Peťul |  Deníček
Jak víte, tak jsem celý tento týden byla v Holandsku. Byli jsme ubytování v různých rodinách. Z naší skupinky jsem byla jediná, co s nimi mluvila anglicky. Domek měli pěkný. Malý, útulný, člověk by ani neřekl, že takový malý domeček stojí 6,5 milionu korun. Velice mě taky zaujalo, že lidé tam skoro nepoužívají auta. Jezdí tam na kolách, ale ne na horských s přehazovačkou, jako u nás, ale na klasických starých kolách. Cyklisti mají svoje pruhy, kde smí jezdit, svoje semafory a dokonce tam mají přednost před chodci. Krajina je tam nádherná. Všude koně, ovce nebo krávy, rovné cesty a nikde nerostou ovocné stromy. Popravdě, čekala jsem od toho trochu víc. V roce 2012 jsem byla v Londýně a tyto dva výlety se vůbec nedají srovnávat. V Londýně jsem toho viděla mnohem více. Těšila jsem se, že uvidím hrob J.A.Komenského, ale nešli jsme k němu. Jediné co mě asi nezklamalo, byly tulipány. Zahrada Keukenhof mě naprosto uchvátila. Všude bylo několik barevných kombinacích. Nerostly tam jen tulipány, ale také narcisy a další květiny. Koupila jsem si dva pytlíky tulipánů,tak se těším až mi vyrostou. Také mě velice zaujala ruční výroba dřeváků. Bylo to něco neuvěřitelného. Dřeváky jsou samy o sobě velice zajímavý. V Amsterdamu byly zrovna nějaké slavnosti, tak tam bylo mnoho turistů. Bylo tam větší rušno než v Londýně, a to jsem se hodně divila. Chtěla bych toho ale vidět víc. Určitě se tam musím vrátit a kdo ví, třeba se tam za pár let odstěhuji. Strašně mě to tam láká.
V Holandsku je monarchie. Čtyři roky po sobě, tak vládly ženy, momentálně vládne muž, ale jelikož má tři dcery, tak v příštích letech bude zase vládnout žena. V Holandsku je mateřský jazyk holandština. Holandština je smíchanina angličtiny a němčiny. Pokud jedete do Holandska, domluvíte se tam jak anglicky, tak německy. Holandští obyvatelé jsou ale radši, když s nimi mluvíte anglicky, protože s Němci nemají dobré zkušenosti, skrz 2. světovou válku. A holky, pokud jste nezadané, tak tam určitě jeďte, holandští kluci jsou hrozně pěkní :)