Červenec 2014

17_07_2014

14. července 2014 v 16:24 | Peťul |  Deníček
Čau, čau, čau!
Léto v plném proudu, prázdniny v plném proudu, sezóna v plném proudu. Užívám prázdnin jak jen to jde!
Tento víkend jsme od pátku závodila. V pátek jsem běžela za tři týmy a se všema jsem byla na bedně. Respektivně na 1., 2. a 3. místě, takže fakt úspěch. Potom jsem se s Bačicemi sbalila a odjela do restaurace. Taková ta spontánní akce, kdy se rozhodnete a během pěti minut odjíždíte.
Tomášek se musí nasrat všude :DD Jeho tým to vyhrál v kategorii muži :)

V sobotu mě čekaly dvoje závody - denní a noční. Na Za Bačice se nám moc nedařilo a za Hrotovice taky ne. Na pohárová místa to nestačilo a tak jsme za Hrotovice skončily na 4.místě a za Bačice na 6.místě. Opět jsem se seznámila s novým klukem. Běhá taky za hasiče. Vlastně už se známe dýl, ale teď jsme to potvrdili i přátelstvím na facebooku :DD. Byla jsem tam s klukama a fotili jsme selfie fotky. Taky po útoku, když jsem seděla u hadic, celkem v rozpoložené náladě. Tak přišel Ondra, řekl, že jsem běžela dobře, ale každý den není posvícení, že příště se určitě zadaří. Hrozně mě to potěšilo. Taková podpora :) Naši kluci ve Valči vyhráli 3.místo.
Fotka aneb najdi pohár :D

Na noční závody nám chyběla proudařka. Tak jsem přemlouvala Evku z Bačic, aby se mnou běžela. Přemluvila jsem ji a závody jsme si užily. Mám ji ráda už od začátku, ale rozumíme si čím dál víc a vždycky se spolu hrozně nasmějeme. Byly tam jenom tři týmy žen. Není se čemu divit, ženský měly prodlouženou dráhu a běžely to, co chlapi. Takže 90m sprint. Původně jsem měla běžet jednou, ale nakonec jsem běžela ještě za Stařeč. S Evkou jsme si na sebe nalepily takové ty fosforové tyčinky, co nalámete a ony svítí. Všichni se po nás koukaly, ale byla to sranda. Za Hrotovice se nám útok nepovedl, ale pohár jsme dovezly za 3.místo. Já to Starči pokazila, ale i tak to bylo 2.místo. Po útoku za mnou přišel Kuba (nový kamarád ze soboty), poplácal mě po rameni a řekl, že to bude odbrý. I před útokem si mě zavolal a dali jsme si placák. Jsem strašně ráda, protože taková podpora mi hrozně pomohla.

A v neděli jsme se vydali do Kamenné na ligu. Počasí vypadalo slibně, ale občas se zatáhlo. Vedle dráhy je koupaliště, takže jsem měla plavky sebou. Na závodech byla hrozná sranda. Chvíli jsem točila na kameru, chvíli jsem fotila na kamarádčinu zrcadlovku. Když kluci odběhli, přemlouvala jsem je, aby šli se semnou koupat. Nechtěli, ale já jim pokoj nedala. Pořád jsem se otravovala. Tak se naštvali, čapli mě a v kraťasích mě hodili do vody. Já ale pokoj nedala.. Vylezla jsem, sundala kraťase a začala Tomáška (z první fotky) tahat do vody. Samozřejmě z toho bylo haló a všichni se koukali a smáli se nám. Dopadlo to ta, že jsem Toma dotáhla k bazénu, ale hodil tam on mě. Pak to nečekal, jeden z kluků se rozběhl a hodil ho tam. A pak, že půjdeme plavat, tak jsem ho tam konečně hodila. Byla to fakt sranda. Jinak co se týče samotných závodů, tak za Hrotovice jsem si konečně stříkla 18 a bylo to 4.místo a za Bačice bohužel až 9.místo, protože nebyly spojené hadice.
Selfie fotka z neděle s Kubíkem a Ivankou :3 Každý běháme za jiný tým, ale přesto jsme kamarádi :)

nevím, jak moc tu budu aktivní, ale pokud chceš vědět, co se u mě děje nového, tak mě followni na instagramu! :))07_07_2014

7. července 2014 v 13:20 | Peťul |  Deníček
Ahojte.
Když se teď koukám na zpětné články, tak vy pořádně ani nevíte, co se u mě událo. Asi bych vám to sem mohla napsat, co jsem všecko prožila.

Předposlední víkend v červnu jsem se svojí bývalou třídou měla slučku. Sešlo se nás jenom deset, ale i tak to bylo perfektní. Byla to celovíkendová slučka a moji rodiče nám tam vařili. Za to jim patří hrozně velké dík. Jinak akce se vydařila, kluci se koupali v bazénu, protože se hecovali. Za normálních okolností by tam nikdo nevlezl :D Mám v mobilu hodně selfíček, protože poslední dobou selfíčka prostě jedou :D

Poslední týden ve škole. Týden, kde jsme do školy šli jenom v pondělí. V úterý nám dali ředitelské volno a ve středu a čtvrtek jsme měli výlety. Bylo to hrozně fajn. Byl to náš první výlet bez ostatních tříd, zase se ta třída trochu více stmelila. V pátek jsme si šli do školy jenom pro vysvědčení. Sice jsem měla tři trojky a potom jedničky a dvojky, ale mně to nevadí. Vím, že bych měla lepší vysvědčení, kdybych se více učila, ale když žijete pro hasiče, tak on ten čas na to učení prostě není. Ale jsem spokojena.

V pátek hned po škole jsme odjížděli na týden k Třeboni. Teď jsme tam byli už po páté a mohla bych tam jezdit pořád. Je tam strašně super parta lidí a celkově to prostředí. Tento rok byl ale trochu výjimečnej. Seznámila jsem se tam s klukem, se kterým jsem se už pravděpodobně seznámila před pěti lety. Oba jsme se ale změnili a nemohli se poznat. Dá se říct, že prázdniny prožívám plnými doušky, protože hned za první týden prožít letní lásku nebo flirt?? To je fakt hustý :D Byl sice o několik roků starší, ale bylo to skvělý. Takové nenápadné doteky, nebo když mi pořád ujídal z jídla a bral mi všecko dobré, dělal mi naschvály. Bylo to fakt krásný. Celý čtvrtek jsme spolu strávili celý. Vařili jsme spolu a potom celý den byli vyvalení jak vorvani na mole a povídali si, koupali se. Bylo to krásný. Nejlepší na tom všem je, že já se i po tom všem do něj nezamilovala, za což jsem hrozně ráda :) V pátek jsme odjížděli domů, tak jsem to hodně obrečela.

V sobotu jsem jela na další závody. Pro mě dopadli úplně nejlépe jak mohly. Bylo tam 7 týmů žen a já běžela za tři týmy. Myslela jsem, že to nedám, ale zvládla jsem to. Mým cílem bylo to žádnému týmu nepokazit a povedlo se! Za Hrotovice jsem si dala čas 18:25 a skončily jsme na 3.místě. Za Myslibořice jsem si dala čas 18:73 a skončily jsme na 4.místě a za Nárameč jsem si dala rekord a to 17:76 a holky díky tomu skončily na úžasném 1.místě. Bylo to fakt skvělé :)

No a v neděli mi volali bačičáci, jestli bych s nimi nevyjela někam na kolo. Nebyla jsem proti a tak jsme si udělali okruh 20km a zakotvili v místí hospodě, kde jsme seděli asi dvě hodiny. Byla to strašně fajnová akce. škoda jen, že jsme jeli jen ve čtyřech, protože zbytku se moc nechtělo, ale tak příště pojedou už snad všichni :)

Na tento víkend mám naplánovaný čtvery závody, takže to bude jeden z náročnějších víkendů. Ale nic, co bych nezvládla, začínám zvládat všechno, celkem rychle jsem se i vyběhala a ten rekord, co jsem si dala mě hodně nakopl. Takže teď už to budou jen samé lepší výsledky :)

A jak vy užíváte prázdniny? Já plnými doušky! :)

Závody Litovany

6. července 2014 v 12:49 | Peťul |  Fotografie
Přináším sibované fotky z okrsku z Litovan. Byl to okrsek a na okrsek můžou přijet jen pozvané okolní vesnice. Mezi ženskou kategorií nebyla velká konkurence, byly tam tři týmy žen. Proto pohár jsme měly jasný. Soutěž byla dvoukolová, tedy běželo se dvakrát a potom se lepší čas započítal. Po prvním kole jsme se dostaly do vedení, ale ve druhém nám první místo uteklo o několik setin, tak jsme skončili na krásném 2.místě. Naši kluci obsadili také 2.místo, takže jsme měli den druhých míst :)

Videa: hoďte si do lepší kvality :)
1.kolo

2.kolo