Srpen 2014


Vyhrála jsem Giveaway!

18. srpna 2014 v 11:00 | Peťul
Po delší odmlce jsem zase tu. Tentokrát bych vám chtěla oznámit, že jsem vyhrála Giveaway! Do moc GA jsem se zatím nepřihlásila, ale dvě už jsem vyhrála. Tuto GA pořádala Deni, kterou zasponzorovala značka Ziaja. Řekla jsem si, že za pokus nic nedám a napsala jeden komentář. Když jsem se vrátila z brigády, v poště na mě čekal mail od Deni, že jsem vyhrála a mám si vybrat dva výrobky ze stránky ruzova10.cz. Objednala jsem si Ziaja BB krém pro mastnou a smíšenou pleť a masku na vlasy. Dneska mi ráno volal pán, jestli jsem kolem poledne doma, že mi doručí balíček. Když mi přišel, byla jsem nadšená! Věci si vybalila. Když jsem uviděla krém a jeho barvu, byla jsem celkem zklamaná, protože to mělo barvu make-upu, který já nesnáším a nepoužívám ho. Když jsem to ale zkusila, byla jsem velice překvapena a spokojena. Krém se krásně rozetírá, takže opravdu zamaskuje jen póry, pupínky a červené skvrny. Masku na vlasy budu zkoušet asi dnes večer, až si umeji hlavu. Myslím, že si z této stránky a od této značky ještě něco objednám, vřele doporučuji a Deni moc děkuju! :)04_08_2014

4. srpna 2014 v 9:41 | Peťul |  Deníček
Po dlouhé době zase píšu!
20.července jsem nastoupila na dvoutýdenní brigádu. Byla jsem tam se svojí nejlepší kamarádkou a bylo to super. Dva týdny nebýt doma a žít si jak se vám za chce, to je super odreagování. Spát jsme chodily kolem půlnoci a když jsme měly ranní, tak se nám těžko v 5 ráno vstávalo, ale zvládly jsme to a vydělaly si pěkné peníze!
25.července jsem měla narozeniny. Už je mi 16 let! :D Od holek z týmu z Bačic jsem dostala dort. Byl to pro mě hrozně velký šok! Kdo by to čekal, jsem tam sotva půl roku.. Když si na to vzpomenu, je to něco úžasného! Dávaly mi ho na závodech. Začaly mi tam zpívat a všichni se po nás koukaly, kluci mi potom dali hobla, takže zase haló na celé závody. Dala jsem všem třem týmům + lidím, co šli zrovna okolo :D

Když jsem se vrátila z brigády zase jsem se nezastavila. Čekaly mě dva tréninky, schůze a grilování s našima. Objela jsem tréninky, doma snědla grilovačku a jela na schůzi. Naši si mě ještě nestačili ani užít.
2.srpna jsme s týmem Hrotovic zavítali na Znojemsko. Konaly se tam závody a hrotovští kluci tam jeli obhajovat loňské 1.místo. Nepovedlo se. Kluci se umístili na 7.místě. Kluci z Bačic vybojovali 4.místo. A teď pozor! Mužskou kategorii vyhráli kluci z Příložan, kteří jsou z Třebíčska a ženskou kategorii vyhrály Hrotovice, tedy my! Byl to hrozně velký šok, ale obrovská radost! Oba dva putovní poháry jsou na Třebíčsku. S klukama z Příložan jsem se tam dala do řeči a tak se i seznámila, zase :D V Žeroticích jsem fungovala jako kameraman i jako fotograf, nevím co ze mě bude :D (fotky budou v samostatném článku)

3.srpna jsem se vydala do Litovan na ligu. Litovanštní kluci mě požádali, jestli bych jim celé závody nenatočila a já souhlasila. Postavili mi lešení, dali židlu a slunečník a strašně pěkně se o mě starali! Tom pořád chodil, jestli nemám žízeň nebo hlad. Myslela jsem, že se tam budu nudit, ale pořád tam za mnou někdo chodil, takže jsem měla společnosti víc než dost! Po závodech mi chtěli dát nějaké peníze, ale já si je nevzala. Točila jsem to, protože jsem chtěla a né za peníze, takže jsem si nic nevzala. Kluci mě za to pozvali na prase, které vyhráli ve finále :)

No a ode dneška mi začíná další brigáda. Mám ji na celý měsíc. Šetřím na zrcadlovku, takže se nějaké peníze hodí vždycky, jinak tento víkend u nás bude pouť. Pořádá se u nás tradiční pohárová hasičská soutěž. Budu mít zase moc věcí. Celou soutěž budu točit, zapisovat výsledky a ještě budu u startovného. Večer u nás bude Petr Bende a tam půjdu nejspíš do šenku, tak se zatím mějte :)


Kdo mě sleduje na Instagramu, tak fotky už mohl vidět tam a kdo ještě ne a chce mě sledovat, tak můžete tady :)