Září 2014

SecondHand

24. září 2014 v 20:59 | Peťul
SecondHand, lidově sekáč. Každý ho zná. Někteří ho odsuzují, někteří v něm nakupují. Já osobně patřím mezi ty lidi, co v "sekáči" nakupují. Už jsem se setkala se spousty lidí, co jsou zastánci názoru, že v sekáči nakupují jen ti, co mají málo peněz, nebo si nemůžou dovolit nakupovat ve značkových obchodech. Podle mě je to úplná blbost. Moje rodina nepatří mezi nejbohatší rodiny u nás ve městě, ale ani mezi t nejchudčí. Nakupujeme ve značkových obchodech, ale já s mamkou i v sekáči. Sekáč, co máme u nás na vesnici, tak je strašně super. Vždycky když tam příjdu, je mi vyhověno a personál je velice příjemný. Vždycky si tam vyberu nějaké legíny, které mám na doma nebo tak. Tento sekáč odebírá ze značkových obchodů z Německa. Oblečení je nové, značkové a skoro zadarmo.
Dneska tam byla máma a vzala mi tři svetry. Jeden tenčí - šedej, potom dva teplý modrej a fialovej. Všechny tři jsou z obchodu H&M. Ze světrů jsem nadšená. Poslední rok ujíždím na svetrech. Zatím jsem měla jen čtyři, ale teď už jich mám sedm, tak jsem přímo šťastná. Nejlepší na tom všem je, že Všechny ty tři svetry stály pouhých 185,- Není to krásné? :)


Co si myslíte vy o SecondHandu? :)

02_09_2014

2. září 2014 v 17:34 | Peťul |  Deníček
Zdravím vás :)
Tak už máme druhý školní den za sebou. Jak ho zvládáte? Já skvěle! Ve třídě je nás pořád 26, bylo fajn zase všechny vidět. Jsem ve druháku na OA. Naše škola se sloučila s Hotelovou školou, takže naše škola prožívá změny a šoky. Máme dva rozvrhy. Jeden na lichý týden a druhý na sudý týden. Ještě nedávno jsem měla problém poznat sudé a liché číslo :D Ve druháku už nemám dějepis, ale za to mi přibyl Hospodářský zeměpis a účetnictví. Jsem ale zvědavá jak to budu mít s angličtinou. Jsem v jazykové třídě, takže by nás neměli míchat s Béčkem nebo Ačkem, ale asi nás namíchají. Nikomu se tohle nelíbí, ale paní ředitelka si to přeje. Jinak jsem schytala celkem fajnový učitele, takže jsem ráda. A i rozvrhy jsou celkem v pohodě, nebo aspoň ten sudý.


Zítra jedu do školy jen na tři hodiny, takže je to strašně fajn. Jinak nám tu od neděle prší. Ale strašně prší. Dále jezdím po závodech, závodím a sbírám poháry. Všechno se ale asi bude měnit. Po sezóně opouštím jeden tým a na jaře začínám běhat stovky a pomáhat jednomu dalšímu týmu, co bude běhat vyšší soutěž.
A jak se daří vám? :)
Možná obnovím Affs, ale ještě nevím, co si o tom myslíte? :)