Únor 2015

Lyžařský výcvik 2015

5. února 2015 v 15:17 | Peťul |  Deníček
21.1.2015 jsem se se svojí třídou 2.C zúčastnila lyžařského výcviku. Jela naše necelá třída, která byla dobírána čtvrťáky a třeťáky. Jeli jsme do Jeseníku - Dolní Morava. Cesta trvala tři hodiny, ale mně to nevadilo, protože mi celkově cestování nevadí.
Ubytovali jsme se v penzionu a se mnou na pokoji bylo dalších 5 holek. Měly jsme ten největší pokoj. Každý večer u nás byli kluci a povídali jsme si a dělali bordel..Lyžovat jsme chodili dvakrát denně na 1,5. samotné lyžování nebylo ani tak únavné jako transport z penzionu na sjezdovku. Jelikož lyžovat umím, tak jsem byla v té skupině, kde nás celkem bylo 7. Já s kamarádkou a dalších 5 kluků. Mohli jsme si lyžovat kde jsme chtěli. Měli jsme hlavní sjezdovku a z ní jsme si mohli lyžovat na další dvě. Poslední den nám učitelé každému zaplatili jízdu na bobové dráze. Celkově tyto hory byly super a chytli jsme i super učitele. Takže večer žádný program, večerka se taky moc nedodržovala a celkově jsme si mohli dělat, co jsme chtěli...

03_02_2014

3. února 2015 v 13:00 | Peťul |  Deníček
Zdravím.
Od posledního článku se toho stalo celkem dost.
Byla jsem na 5 dní na horách, koupila jsem si nový notebook, byla na maturitním plese mojí kamarádky, "dostala" pololetní vysvědčení a teď jsem druhým týdnem nemocná.
O horách napíšu samostatný článek.. O maturitťáku taky.


1,5 roku jsem měla notebook. O letních prázdninách mi začala "zrnět" jedna polovina obrazovky. Před Vánocemi mi už nefungovala ani nabíječka. Poslali jsme notebook do servisu s tím, že ho opraví. Nestalo se tak a poslali mi zpátky peníze. Koupila jsem si za ně nový a ještě jsem ušetřila. Mů nový noťas je značky Asus, je bílý a má dotykovou obrazovku. Hned po prvním rozbalení a otevření jsem si ho oblíbila..

Už druhým týdnem jsem nemocná. Po návratu z hor jsem druhý de začala kašlat, bolela mě hlava a krk. Zkoušela jsem všechny možné "babské" rady, ale nic nepomohlo. K doktorovi jsem nechtěla jít, protože by mi zakázal ples v sobotu. K doktorce jsem zavítala v pondělí (včera) a domů si odnesla antibiotika a několik prášků. Po první noci mi léky zabraly a já se konečně vyspala. Teď máme jarní prázdniny, takže aspoň toho ve škole moc nezameškám..

A jak se máte vy? :)