Listopad 2015

Strom

30. listopadu 2015 v 13:56 | Petra |  Fotografie
Fotky nejsou nijak upravovanéDIY - Adventní věnec

29. listopadu 2015 v 9:33 | Petra |  DIY
Jelikož je 1. adventní neděle, tak mě napadlo, že pro Vás připravím článek Jak vyrobit adventní věnec. Věřím, že určitě každá z Vás to umí, ale kdyby se přece jen našel někdo, kdo to neumí, tak tady je pro něj menší návod.


TT - NAPOSLEDY

26. listopadu 2015 v 17:42 | Petra |  Téma týdne
Každému se pod slovem "Naposledy" vybaví něco jiného. Někdo poslední pusu, někdo poslední cigaretu a jiní třeba poslední kapku alkoholu. Dlouho jsem přemýšlela, co si vlastně pod tímto pojmem představuji já. Nikdy jsem neměla ráda, když jsem se musela vacet k minulosti, která nebyla zrovna růžová. Teď se k ní ale vrátím a napíšu vám, co si já představuji pod pojmem "Naposledy".18_11_2015

18. listopadu 2015 v 15:32 | Peťul |  Deníček
Čaute. Jak jste strávily státní svátek vy? :)
Já v pondělí večer jela po hodně dlouhé době na zábavu. Naposled jsem na zábavě byla začátkem srpna. Přestala jsem jezdit na zábavy, protože mě to přestalo bavit. Ještě před rokem jsem věděla, kde a kdy je jaká zábava a teď je mi to nějak jedno. Přestalo mě bavit tancovat na 30 cm, prodírat se desítky lidma a už vůbec mě nebavilo koukat na opilé lidi, kteří se přijeli na zábavu kousnout či vyspat s někým dalším. Upřímně, když jsem tam přijela v to pondělí, v tu ránu jsem si uvědomila, že jsem udělala blbost, že jsem jela. Všehovšudy jsem byla vevnitř dvě hodiny, jinak zbylý čas jsem trávila venku s kamarády.
V úterý jsem odpoledne odjela do Jihlavy do City Parku nakupovat. Koupila jsem si co jsem potřebovala a pak se mi zablokovala kreditka. Vůbec jsem netušila co se děje. Bylo mi řečeno, že je tam asi málo financí. Šla jsem tedy do bankomatu, ale financí tam bylo dost. Prý jsem překročila nějaký limit. Naštěstí jsem měla ještě hotovost, takže jsem mohla nakupovat s klidem dám :)


15_11_2015

15. listopadu 2015 v 17:01 | Peťul |  Deníček
Přesně po 7 měsících se Vám zase ozývám.
Nepsala jsem sem proto, že jsem neměla náladu, čas a ani chuť. Teď je ale zase takové to klasické podzimní počasí a k tomu blogování prostě patří. Takže i já jsem zpět a hodlám tu psát mnohem častěji než jednou za půl roku. Upřímně? Chyběly jste mi.
Jelikož jsem správcem skupiny na Facebooku - Svět blogerek, tak jsem i po celou dobu měla přehled o Vašich článcích. Některé, které mě zaujaly, jsem si přečetla a někoho jsem se dokonce stala i pravidelným čtenářem, jen jsem články nekomentovala. Teď už je ale budu i komentovat.

A co se za tu dobu u mě událo?
- nastoupila jsem do 3.ročníku OA
- rozešla se se svým přítelem
- našla si nového přítele
- koupili jsme si pejska

Toto jsou ty nejzajímavější okamžiky za toho půl roku.