Prosinec 2015

23_12_2015

23. prosince 2015 v 16:59 | Petra |  Deníček
All I want for Christmas is... SNOW!

Bože to jsou Vánoce jak pojď na mě z boku. Stačí vykouknout z okna ven, venku 12°C a svítí sluníčko. Copak toho chci tolik, aby padal sníh? Myslím, že vůbec ne, ale matka příroda si dělá svoje.
Já už mám prázdniny od středy. Jednoduše se mi na ty 4 dny nechtělo, tak jsem zůstala doma a udělala si předčasné Vánoce. Od pondělí do dneška jsem pracovala u nás v místním rybářství. Je to takový menší "rodinný podnik". A jelikož je před Vánoci, tak jsem pomáhala při předvánočním prodeji kaprů. Bylo to náročné, ale rozhodně bezchybné. Sice byly starosti, ale všichni jsme si to užili.


Tyto Vánoce poprvé s námi bude náš malý společník. Je nám úplně jasný, že jakmile přijde na rozbalování dárků, tak vším prolítne a vše roztrhá. Užse úplně těším, až budu mít svoji rodinu a svoje pejsky a budou s námi trávit Vánoce pěkně doma.

Taky užmi konečně dorazilo to tričko pro taťky. Celkem koukám, že to došlo až dnes, dali si s tím pěkně na čas.
Zítra mě čeká každoroční procházka s rodinou a přáteli. Strašně se těším!

Nákupy - Listopad/Prosinec

17. prosince 2015 v 11:26 | Petra
Koncem listopadu jsem byla nakupovat v Jihlavě - City Parku. Chtěla jsem si koupit rifle a boty. Prošla jsem všechny obchody s botama, ale žádné prostě nebyly ty, které jsem si vysnila. Takže jsem naštvaně pokračovala v nakupování a přemýšlela co bych si mohla koupit. Já jsem člověk, co nesnáší nakupování a vždy si jedu koupit jen to nejnutnější, aby to moc dlouho netrvalo.

Nakonec jsem si vybrala v C&A černé tričko s dlouhým rukávem za 225,-
Rifle v Tally Weil za 699,-
Košili v Gate za 469,-

Na začátku prosince jsem zavítala do Brna - Olympie, abych nakoupila vánoční dárky. Dále jsem potřebovala nějakou zimní parku, protože mám jen bundu a ta je spíš na lyže. Bundy jsem díky bohu koupila, takže jsem náladu měla skvělou, ale nákupy byly strašně dlouhé, nudné a únavné. Ale mám co jsem chtěla.

Parka z Tally Weil 1799,-
Legíny z New Yorker 299,-
Bílé tílko z New Yorker 89,-
Kardigan z H&M 499,-

Jsem ráda, že jsem na nákupy jela, protože jsem zase trochu obnovila svůj šatník. Každopádně po Vánocích budu muset zase udělat vyřazovačku, protože po Jeíškovi mi zase nějaké oblečení přibude, tak aby to bylo kam dávat :D


DIY - Stromeček

13. prosince 2015 v 9:36 | Petra |  DIY
Přináším Vám tu další DIY, jak jsem slíbila. Jedná se o stromeček, který je vyroben z jedlových větviček a sušeného ovoce. Stromeček vypadá velice krásně a tento rok už jsem jich dělala pět (ještě mamce do práce). Snad vám článek bude líbit :)


11_12_2015

11. prosince 2015 v 18:22 | Petra |  Deníček
Díky bohu, že je pátek. Opravdu nevím, jak bych to dělala, kdyby měl týden více pracovních dní. V pondělí jsem babila dárky, v úterý přijela domů v 17:30 skrz školu, ve středu jsem šla na zpívání do zámku, ve čtvrtek jsem byla plavat a dneska v posilovně. Zítra budu dělat video u bratránka a v neděli zase posilovna. Na učení prostě čas nezbývá a podle toho jdou vidět i ty známky, co dostávám. Měla bych začít něco dělat.
Taky pro Vás musím zpracovat to DIY a pak nafotit ještě jedno. Bože je toho opravdu moc..


Je tu někdo, kdo se věnuje posilování nebo běhání? Já se věnuji obojímu. Po škole běhám a 2x týdně mám posilovnu. Mám to skrz požární sport, abych se přes zimu udržovala v kondici. Občas si říkám, proč tak vlastně dřu. Hubnout nechci, to vůbec ne, spíš mám problem opačný. Potřebuji nabrat, ale pořád hubnu, stačí abych dva týdny běhala a hned mám kilo dole :D No snad se mi to někdo povede.

Tipy na vánoční dárky, aneb co dávám na Vánoce já

7. prosince 2015 v 17:05 | Petra |  Tipy
Všichni to známe, je to každý rok - dilema, co komu dát na Vánoce. I já tohle dilema řeším a upřímně nemám ráda, když nemám žádné nápady. Naštěstí už jsem otázku Co na Vánoce? vyřešila a hodlám se o ni s Vámi podělit a třeba Vám i poradit.02_12_2015

2. prosince 2015 v 18:37 | Petra |  Deníček
Ahoj.
Po delší době zase nějaký článek do deníčku.
Máme tu prosinec, ale pouze podle kalendáře. Venku to vypadá jako podzim. Prší a den je takový bez nálady nebo jak to říct. Chěla bych Vánoce na sněhu, to snad není moc, ne? Taky mi přijde, že čím jsem starší, tím víc ty Vánoce žeru. JSem úplně posedlá vánoční výzdobou, pečením perníčků a cukroví.

V pondělí jsem zůstala doma, protože bylo zbytečný jet do školy na tři hodiny. Tak jsem doma podělala nějaké domácí práce, zašla na poštu, nakoupit a večer s mámou pekla perníčky. Dnes jsem hned po škola šla k babičce a pekla cukroví. Už máme pět druhů. Každý rok jich máme vždycky kolem 20 druhů, takže nás ještě pečení čeká. A co vy, pečete taky cukroví? :)


Také pro Vás připravuji dvě DIY na vánoční dekorace. Jedno už mám nafocené, jen ho stačí sesmolit v článek. Asi se na to vrhnu o víkendu, pokud mi mezi učením a zálibami zbyde trocha času. Taky přemýšlím nad novým designem blogu, ale pořád ne a ne najít nějaké dobré obrázky :D No snad se mi to jednou povede.