Leden 2016

27_01_2016

27. ledna 2016 v 18:57 | Petra |  Deníček
Zdravím Vás.
Po dlouhé době zase článek. Omluvte mě, že jsem nic nepsala, ale jednoduše nebyl čas. Ve škole byly fofry a já do toho začala mít zdravotní problémy. Začala jsem jezdit po doktorech skrz bolesti hlavy a zatím není známý verdikt, z čeho bolesti vyplývají. Byla jsem na neurologii a čekají mě ještě dvě vyšetření - EEG a CT mozku. Ani z jednoho moc radost nemám. Ještě k tomu beru prášky a mám nějaké sáčky do pití, či co to vlastně je. Kontrolu na neurologii mám až koncem března.


Díky této "nemoci" mám omezený počítač a veškerou elektroniku. Pokud se nemusím učit, tak se neučím a chodím na procházky nebo se zabývám jinými sportovními aktivitami. Taky jsem začala číst, abych konečně začala odbavovat knihy, které se mi doma hromadí.

Mějte se krásně!

17_01_2016

17. ledna 2016 v 17:28 | Petra |  Deníček
Nazdárek :)
Co si budeme povídat. Blíží se konec pololetí a učitelé se zbláznili. Věřím, že je to tak ve více školách. Celé dva týdny jsme denně psali několik testů, aby se nám mohly uzavřít známky. Některé předměty mám už uzavřené a jiné zase nerozhodné, takže následující týden mě čekají ještě nějaké testy. No fakt se těším až budu mít vše za sebou. Ono denně psát 3-4 testy není zrovna 2x ideální. Ale jak nám říkají kantoři, na vysoké to bude ještě horší. Sice to je až za rok, ale i tak s tím straší už ve třeťáku. Bohužel se mi vysvědčení nevydaří podle mých představ. Budu mít nejhůř trojky, ale objeví se mi tam i jedna nedostatečná z účetnictví. Já ten předmět nechápu a nebaví mě, ale najdu si nějaké doučování, abych na konci roku měla nejhůř za 4 :)


Taky jsem si koupila už dvě nvé věci z Wishlistu. Až bude trochu času hned Vám sem hodím fotky :)
A jak si stresující týdny užíváte ve škole vy? :)

Follow me na instagramu a já dám ti follow nazpět! :)

Wishlist 2016

5. ledna 2016 v 22:00 | Petra
Dnes Vám přináším můj Wishlist na rok 2016.
Upřímně, já miluju tyto typy článku. Člověk jakoby se dozvěděl víc o adminkách. Nevím, jestli je to tak nebo mi to tak jen přijde. Každopádně i já si ten wishlist udělala a sama nestačím zírat nad tím, jaké kousky jsem tam dala.
No nic, jdeme na to :)


Vánoce 2015 aneb co jsem dostala od Ježíška

3. ledna 2016 v 12:45 | Petra
Tento článek jsem chtěla vydat hned po Vánocích, ale jelikož jsem se nevyskytovala doma, tak jsem se k tomu dostala až dnes.
Jako každý rok, tak i letos jsem dostala dárky, které jsem chtěla! Moji rodiče mají skvělý vkus na dárky, takže přetvařování, že by se mi nějaký dárek nelíbil rozhodně nemohlo nastat. U babičky jsem také dostala skvělé dárky a nemohla jsem si stěžovat. Celkově se tyto Vánoce vydařily. Nikdo nespolkl rybí kost, nikomu se nic nestalo. Z mých dárků všichni byli unešeni a já se tak radovala z jejich radosti z dárků. Strašně miluji reakci ostatních na moje dárky. A ted už k samotným dárkům. Dárky jsem nafotila tak nějak dohromady a nerozlišovala od koho jsou.

Vesta od AlpinePro
Šustáky Puma
Šátek
Diář 2016

Téma týdne - Novoroční předsevzetí

1. ledna 2016 v 22:37 | Petra |  Téma týdne
Novoroční předsevzetí. Každý z nás je zná a každý už si určitě nějaké dal. Otázkou však je, kdo z nás to celý ten rok vydržel. Přiznejme si to. Je jen minimum lidí, kteří své předsevzetí dodrží celý rok. I já patřím mezi ty, kterým předsevzetí moc dlouho nevydrželo. Nemá cenu si říkat "začnu až v ledu, až v pondělí, až se zdravě najím". Je to zbytečné. Pokud chcete opravdu něco změnit, uděláte to hned a ne až v určitý den či měsíc.
Můžu Vám říct, že já s věcmi, které jsem odkládala na určitý termín, začala hned a výsledek stojí za to. Vydržela jsem u toho do teď a jsem spokojená. Proto Vám chci poradit, aby jste se svými zlozvyky skoncovali hned. Aby jste s činnostmi, se kterými chcete začít, začali taky hned. Věřte mi, je to tak lepší. Nač čekat, když můžete začít hned.