Březen 2016

New In: Březen 2016

28. března 2016 v 21:32 | Petra
Po dlouhé době Vám tu přináším nový článek s názvem New In: Březen 2016.
Ve čtvrtek jsem využila dne volna a jela s mamčou nakupovat do Brna. Nejprve jsme zavítaly do Ikei. Upřímně, byla jsem tam poprv v životě a úplně čumím, jak je to tam velké. Než jsem to s mamkou obešla, zabralo nám to pár hodin. Moje mamča má totiž tendenci na každou věc sáhnout a všechno musí vidět, takže nakupování nám zabere podstatně víc času. V Ikei jsem si koupila podložku pod noťas, povlečení a nový polštář. Celkově jsme tam toho vybrali dost.


Povlečení - 399,-
Podložka pod notebook - 129,-
A kosmetika z Avonu - krém, parfém, balzám na rty

Dále jsme jely do Vaňkovky. Prošla jsem si několik obchodů, ale upřímně jsem byla zklamaná. Modely, výstřelky a některé kusy oblečení byly podle mě katastrofa. Upřímně nechápu, jak některé modely nebo kousky může někdo navrhnout. Neříkám, někomu se to líbí, ale tohle prostě není můj styl. Také jsem myslela, že budou mít větší výběr z oblečení nebo něco extra, bohužel nic extra to nebylo. Ale i tak jsem našla pár pěkných kousků :)

Rifle - Bershka - 459,-
Tílko - H&M - 129,-
Růžová košila s ananasy - Bershka - 359,-
Bílá košile - Tally Weil - 399,-
Černo-bílé třičko - H&M - 399,-

Tak takhle jsem si po dlouhé době obměnila šatník :)

06_03_2016

6. března 2016 v 20:47 | Petra |  Deníček
Nemohu uvěřit, jak ten čas letí. Dnes už máme 6. března. Jaro už máme skoro tu, i když to venku občas tak nevypadá. Prší, sněží, svítí. Za jeden jsem viděla, že se vystřídaly všechny roční období. Počasí si s námi dělá co chce. To ale pořád nemění nic na tom, že musíme do práce a do školy. Nepřeji si nic jiného, než aby zase byly prázdniny. Ano je to až směšné, kolik prázdnin a volných dnů máme jako studenti, ale mně to pořád jaksi nestačí.


Dneska je to snad poprvé, co mám hotové věci do školy takhle brzo. Až se divím, jak rychle jsem to stihla.
Co se článků týče, tak je to se mnou nevyzpytatelné. Mám za sebou teprve jedno vyšetření - EEG a čeká mě ještě CT mozku a kontrola na neurologii. Upřímně doufám, že mi na něco přijdou, protože ta bolest je opravdu příšerná.

Mějte se krásně.
Petra

New In: Nike Kaishi

2. března 2016 v 15:58 | Petra
Zdravím.
Po delší odmlce mám pro Vás nový článek. Tentokrát Vám představím moje nové botky a tím tak můžu vyškrtnout jednu položku z wishlistu. Na tyto botky jsem narazila úplnou náhodou. Do oka mi padly jiné - Adidas. Bohužel něměli moji velikost a mně nezbylo nic jiného než hledat dál. Vybírání bot u mě není vůbec jednoduché. Na botkách si maximálně potrpím a musím mít nějaké neobvyklé. Projela jsem nespočet stránek až jsem konečně narazila na moje vyvolené.


Jedná se o značku Nike Kaishi a našla jsem se je na webových stránkách http://www.footshop.cz/.
Z bot jsem naprosto unešená a dokonce je už i nosím do školy. Boty mají speciální vložku. Když jdete cítíte jako by jste šli na malých čtverečcích. Botky jsem měla také do tří dnů doma, takže s tímto obchodem jsem maximálně spokojena!