Říjen 2016

30_10_2016

30. října 2016 v 13:23 | Petra |  Deníček
Ani jsme se nenadáli a už tu bude listopad. Je neskutečné, jak rychlo tento rok utíká.
Počasí venku je neuvěřitelné. Líbí se mi barvy listů, a jak listy padají. Co se mi ale nelíbí je ta zatracená zima. Včera jsem byla na závodech v Širokém Dole a ještě teď je mi zima. Celý den jsem se nemohla zahřát a ani litry čaje mi nepomohly. Dnes už radši nevylézám z domu. Byla jsem akorát na hřbitově a to je pro dnešek všechno. Udělala jsem si ještě úkoly do školy a teď už jen lehárko u televize.


Mějte se.

13_10_2016

13. října 2016 v 18:59 | Petra |  Deníček
Zdravím.
Zítra zase opět konec týdne. Je až neskutečné, jak rychle to utíká. Nedávno jsem nastoupila do školy a už je měsíc a půl za mnou. Co si budeme povídat, 4.ročník je docela náročný. Nikdy bych nevěřila, že bude tak náročné vytvářet maturitní otázky, učit se je a učit se ještě látku, kterou probíráme nově. Jen doufám, že všechny testy co máme naplánované budeme psát před prázdninami, protože po prázdninách by to byl trochu hard core.


Zítra mám také první schůzku s malými hasiči. Dostala jsem nabídku je trénovat a zítra máme první "trénink". Jsem docela zvědavá kolik jich přijde, mám pro ně přichystanou prezentaci, tak snad je to zaujme.

Mějte se krásně.
Petra

03_10_2016

3. října 2016 v 20:50 | Petra |  Deníček

Zdravím.
Po sakra dlouhé době se opět hlásím. Ani nevím, co mě to popadlo opět se přihlásit na blog.cz. Každopádně je to asi jedno, prostě mám chuť něco napsat, přečíst si nějaké blogy a budu ráda, když sem zavítají nějací návštěvníci. Abych pravdu řekla, tak nevím, jestli se zase ozvu zítra, za týden, měsíc nebo půl roku.

Každopádně teď mám chuť psát, tak jsem napsala. Nic novýho se neděje, jen asi to, že tento rok maturuji. Ano, ty roky na střední utekly brutálně rychle!
Každopádně bych chtěla vydat několik článků, jako jsou například outfity, recenze, fotky nebo jen nějaký zápis v deníčku.

Mějte se.