Leden 2017

16_01_2017

16. ledna 2017 v 20:52 | Petra |  Deníček
Zdravím.
Je až neuvěřitelné, jak ten čas letí. Za chvíli je tu maturita, ale naštěstí můžu říct, že stíhám. Až se divím.
Ve škole samé testy, přes víkend a když je čas v týdnu pracování na maturitních otázkách. Najednu stranu jsem vlastně ráda, že maturiji z matiky. Je tu nějaký maturant nebo jsem tu sama?

Splnila jsem další bod z knižní výzvy. Kniha se jmenuje Romeo, Julie a tma od J. Otčenáška. Je to z období války, takže nic pro mě. Má to aji smutný konec, takže nic pro mě na druhou. Ale četlo se to dobře a k maturitě je to potřeba. Rozhodně bych Vám ale chtěla doporučit knihu od P. Coelho - Veronika se rozhodla zemřít. Název tato kniha má docela odrazující, ale můžu Vám říct, že je to jedna z nejlepších knížek. Rozhodně doporučuji.

V sobotu jsem navštívila Freeport. Všude na sociálních sítích kolovaly reklamy, jaké tam nejsou velké slevy. Upřímně slevy tam byly, ale nabídka se mi moc nelíbila. Velice mě zklamala Terranova, slevy brutální, ale oblečení žádný zázrak. Spokojena jsem byla v Nike. 50 % slevy na dámské boty, 30 % sleva na oblečení no prostě paráda. Koupila jsem boty, elasťáky a tepláky.


Mějte se krásně.

Čtenářská výzva 2017

9. ledna 2017 v 21:39 | Petra |  Knihy
Zdravím.
Kdo aspoň trochu čte nebo se o knihy zajímá, tak určitě ví, že existuje čtenářská výzva.
Já se poprvé rozhodla do této výzvy zapojit. Přijde mi to velice zábavné a hlavně tu mám možnost poznat plno nových knih.

A o čem tu vůbec mluvím?