Březen 2017

BĚHÁM: 21_03_2017

21. března 2017 v 17:56 | Petra
Zdravím.
Jestli si někdo myslel, že jsem skončila s běháním, tak ne neskončila.
V pátek jsem byla na již zmiňovaném squashu. Nikdy jsem to nehrála a skoro neznala pravidla, až na pár věcí. Tak jsme si s přítelem udělali prostě svoje pravidla. Ze začátku mi to teda vůbec nešlo, ale pak jsem na to přišla a přítele porazila :D.
Docela mě to bavilo a rozhodně si to půjdu zahrát znovu, akorát je to trochu záhul na zápěstí a celkově ruku.

V sobotu jsem byla na florbalovém turnaji, takže naběháno jsem měla až až. V neděli jsme byli nakupovat v té Olympii, takže nachozených kilometrů bylo taky hodně a na běhání nebyla prostě chuť. No a včera jsem přijela pozdě.

Prvně se mi dneska taky nechtělo, mám toho dost do školy. Nakonec jsem se hecla a dokopalo mě i to, že Vám o tom píšu sem na blog. Přece jen chci vidět ty pokroky (jestli ovšem nějaké budou :D).


Mějte se krásně.
Petra

Nákupy březen 2017

20. března 2017 v 20:45 | Petra
Zdravím.
Jelikož od pondělí 27. března nastupuji pracovat do KB, musela jsem si něco koupit. Můj styl jsou otrhané džíny, mikina a conversky. Ovšem tam ani jedno mít nemůžu. Proto jsem si musela koupit nějaké sako, košile, kalhoty..No prostě totálně překopat můj styl.
Vyrazili jsme tedy do Brna - Olympie. Nakupování vypadalo, že jsem stála v kabince a mamka s přítelem běhali po obchodě a nosili mi věci. Když jsem nakupovala boty, tak jsem zase seděla na místě a oni mi ty boty nosili. Každopádně jsem utratila nechutný prachy za věci, které bych za normálních okolností nenosila. Ovšem jsou to pěkné kousky a já doufám, že prací v bance se mi to později vrátí zpět.

Bijou Brigitte - Peněženka - 399,--
Takko - Náramek - 119,--

BĚHÁM: 16_03_2017

16. března 2017 v 21:28 | Petra
Zdravím.
Včera jsem přijela pozdě že školy, proto jsem šla plavat. Uplavala jsem cca 25 bazénů. Místo běhání dobrý, hlavně, že byl nějaký pohyb :-D
Dnes jsem zase vzala psa a vyrazila běhat. Klasická trasa, pár přestávek, ale už se mi běželo mnohem lépe. Nohy už nebolí.

Zítra běhat nejdu, ale jdu si zahrát squash. V životě jsem to nehrála, tak snad mě to bude bavit :-)

BĚHÁM: 14_03_2016

14. března 2017 v 21:16 | Petra
Zdravím.
Dnes už počasí tolik nepřálo, ale nepršelo.
Když jsem vyběhla, cítila jsem se o dost líp než včera. Dokonce jsem neměla tolik přestávek a celkově toho uběhla o pár metrů navíc. Naštěstí mě motivace pořád neopustila a já zítra vybíhám znovu!

Můžu Vám ale říct, že mě pěkně bolí nohy a kyčle :D A to jsem se před během protáhla.
Snad to bude čím dál lepší :)

Zase zítra, mějte se krásně.

BĚHÁM: 13_03_2017

13. března 2017 v 20:50 | Petra
Mám tu pro Vás novou rubriku s názvem: Sportuji.
Bude to formou sportovního deníčku, kde Vám budu psát moje pohybové aktivity, které jsem ten den udělala. Zároveň chci, aby mi tato rubrika pomohla vydržet u běhání. Ano, začala jsem běhat. Vlastně ne, dnes jsem byla poprvé. Proto jsem hned založila tuto rubriku, abych měla motivaci jen tak neskončit. Zároveň bych Vás chtěla nějakým způsobem motivovat a třeba začnete běhat se mnou.

Jak už jsem řekla, dnes jsem byla po roce(?) zase běhat. Byly to jen 2 kilometry, ale já málem umřela :D. Vzala jsem sebou našeho psa. I ona mi dávala na prdel a to doma celý dny jen prospí. No každopádně zítra jdu běhat zase. Po každém běhu Vám sem dám screen z Runtastic, abyste mě mohli kontrolovat.