Duben 2017

O BAG - recenze

26. dubna 2017 v 18:06 | Petra
Zdravím.
Dnes mám pro Vás recenzi na kabelku, kterou určitě všichni znáte. Kabelka s názvem O BAG.
Mohu Vám říct, že já jsem vždycky byla pro batohy a nějaké kabelky mě vůbec netankovaly. Přišlo mi to strašně nóbl. Až jsem narazila na O bag. Abych pravdu řekla, tak mě na ni upozornila kamarádka. Do té doby jsem netušila, že něco takového existuje. Na tašku jsem se podívala na netu a zaujala mě. Nejvíce ale barevné kombinace.New In: Vans Old Skool / Red

23. dubna 2017 v 21:57 | Petra
Zdravím.
Minulý týden jsem si objednala nové boty. (Jako bych jich neměla už tak dost.)
Už jednou jsem měla Vans, ale měly nízkou podrážku a vydržely cca rok. Ve špici se začaly rozlepovat a já řekla, že Vansky už teda ne. Loni jsem si v únoru koupila boty Nike Kaishi, které mám doteď a pořád drží. Až na to, že mi za chvíli na jedné botě vyleze palec. V létě jsem k narozkám dostala dlouho vysněné Conversky. Z bot jsem unešená a rozhodně u jediných zůstat nehodlám. Jsou pohodlné a stylové.
Minulý týden přišel přítel s tím, že si mám vybrat boty. Našel pár stránek, kde měli úžasné Conversky. Já ale našla úžasné červené Vansky. Nebyly to ty, co jsou měla předtím. Tady ty mají vysokou podrážku a celkově vypadí o dost pevnějí než ty minulé. Dlouho jsem se rozhodovala, jestli Conversky nebo Vansky. Nakonec to vyhrály Vansky - model Vans old skool.


Sehnala jsem je na stránce www.boardstar.cz
Botky jsou pohodlné a nejvíc jsem unešená z té barvy. (Já totiž většinou nemám moc obyčejné boty)
Stály 1790,-- což si myslím, že na značku je to poměrně rozumná cena.
Já si stašně potrpím na teniskách :DMějte se krásně.
Petra