Červen 2017

BĚHÁM: 23_06_2017

23. června 2017 v 11:40 | Petra
Zdravím.
Po dlouhé době jsem dneska ráno vyrazila běhat. Po noční bouřce a dešti byl terén poněkud bahnitý, ale náherný vzduch. Po tě vedrech jsem si běhání i užila. Uběhla jsem necelé tři kilometry a můžu říct, že to byl mazec. Po přibrání 5 kg, nic nedělání a pojídání všeho jsem se několikrát zastavila a s dechem jsem byla někde v mínusu :D

Poté jsem na posilovací věži jela nohy a ještě si zaskákala přes švihadlo. To už bylo poněkud lepší. Každopádně zítra vyrážím znovu a doufám, že už to nebude takový propadák.


Mějte se krásně!

21_06_2017

21. června 2017 v 15:26 | Petra |  Deníček
Po delší době opět zdravím.

Co říkáte na ty vedra? Podle mě je to něco šíleného. Sice mám pomaturitní volno, ale i tak ho trávím doma, protože být někde venku v tomhle vedru se opravdu nedá. Chtěla jsem jít na procházku, ale ta mi trvala cca 15 minut. Déle jsem na slunci nevydržela. Vůbec by mi nevadilo, kdyby bylo příjemných 25°C a občas foukl vítr.

S příchodem léta přichází i letní radosti v podobě rození mláďat. Sousedovic kočky už mají koťata. Jsou roztomilá, ale kočky tolik přívětivé nejsou. Přece jen si pořád chrání svoje mladé.

A co plánujete na prázdniny? Já od července na stupuji do jedné stavební firmy u nás na brigádu do kanceláře a jinak budu jezdit po závodech. Taky připravuji takovou menší výzvu se cvičením a konečně se dát trochu zase do kupy.

Užívejte sluníčka!
Petra.