Duben 2018

New In: Duben 2018

28. dubna 2018 v 22:50 | Petra |  New In
Zdravím.
Blíží se konec měsíce a já tu pro Vás mám další New In za měsíc duben. Když jsem si na začátku měsíce říkala, že tento si určitě nic nekoupím a když už, tak jen něco málo, tak jsem se sakra pletla. Zase se mi nashromáždilo několik kousků. Můžu Vám říct, že teď, když píšu tento článek, tak opravdu už nevím, co bych si dál měla kupovat, protože mám vše. Je mi ale jasné, že další měsíc si zase něco koupím. No držte mi palce, abych si koupila opravdu jen málo a nebo ještě líp, abych si nekoupila vůbec nic :D

Tak jako první tu máme černou barvu. Černé funkční tričko s dlouhým rukávem značky Adidas, které jsem sháněla nekonečně dloouhou dobu. Chtěla jsem tričko přímo na tělo. Taky jsem se potom docela divila, když jsem u pokladny za něj zaplatila 940 Kč a sehnala jsem je v A3 sportu.
Dále tu máme černé triko bez rukávů značky Vans. Taktéž jsem je koupila v A3 sport za 440 Kč.
Dále tu máme černé sluneční brýle. Mám už druhé, první jsem ztratila ve Švýcarsku a byla jsem s nimi spokojená, tak jsem si je koupila znovu. Takko - 250 Kč
A nakonec jedna růžová barva. Moje první řasenka v životě, kterou jsem dostala od spolubydlící na výcviku. Trvala na tom, že už se konečně musím začít malovat. Proto mi koupila tuto řasenku od Miss Sporty cca za 60 Kč.

GIVEAWAY S PIXERS.CZ

25. dubna 2018 v 12:28 | Petra
Zdravím.
Dostala jsem nabídku od Michaly z pixers.cz, že bych na blogu mohla pořádat soutěž

o jejich výrobky v hodnotě 3000 Kč

Jejich sortiment se skládá z fototapet, obrazů, plakátů a dalších stylových doplňků na zeď. Já sama jsem se tam zakoukala do úžasných obrazů.

Pravidla soutěže:
1. Napsat, co nejradši máš na období jara
2. Co by sis vybrala na e-shopu pixers.cz
3. E-mail

(tento krásný obraz najdete na pixers.cz)

SOUTĚŽ KONČÍ 8.5.2018 VE 12:00 HODINRYCHLEJI MLUVIT NEDOKÁŽU - Lauren Graham

22. dubna 2018 v 11:36 | Petra |  Knihy
Autor: Lauren Graham
Rok vydání: 2017
Počet stran: 206


Jak jsem se ke knize dostala:
Tuto knihu jsem obdržela od holek z megaknihy.cz, se kterými spolupracuji. Vybrala jsem si ji, protože mě zaujal název, který mě i vystihuje, a seriál Gilmorova děvčata mám velice ráda. Proto jsem si chtěla přečíst, co kniha vůbec obsahuje.

O čem kniha je:
Od Gilmorových děvčat ke Gilmorovým děvčatům (a všechno mezi tím). Takhle stručně shrnula autorka knihu a já s ní souhlasím. Kniha je o životě Lauren, o jejím dětství, rodině, škole, o castingech, kterými prošla a hlavně o seriálu Gilmorova děvčata, který ji nejvíce proslavil a do kterého se velice zamilovala. Jsou tam střípky z deníku, který si psala při natáčení, z nátačení, z epizod. Vypráví zde i o druhé seriálu, který byl taky její oblíbený...


Moje hodnocení:
Určitě bych ocenila obálku knihy. Je originální, líbí se mi tam ta půlka obličeje, název, prostě jsem se s ničím takovým ještě nesetkala. Dále se mi na knize líbí zadní strana, je to páska s několika fotkami Lauren. Co se týče samotného děje, tak jsem si ráda přečetla něco jiného, než samotný příběh. S knihou jsem velice spokojena a jsem ráda, že jsem si ji díky holkám mohla přečíst.

Cena:
Jak už jsem psala, knihu jsem dostala od holek z megaknihy.cz. Co jsem ale koukala po různých knihkupectvích, tak megaknihy.cz jsou jedni z nejlevnějších. Cenu seženete za krásných 196 Kč.


08_04_2018

8. dubna 2018 v 13:56 | Petra |  Deníček
Zdravím.
Po delší době se opět hlásím s deníčkem. Mrzí mě, že nemůžu přišpívat častěji, pouze o víkendech a to ještě když nejsem zrovna někde pryč. Přes týden nemám k dispozici internet, pouze na telefonu a psát články na telefonu, není zrovna ideální. Každopádně dneska se mi chvíle času uvolnila a napíšu Vám, co se za poslední dny událo.

Předminulý týden mi kapitán na výcviku oznámil, že na konci měsíce si zase zopakuji fyzičky. Takže mi nezbývá nic jiného než zase chodit běhat a klikovat. Ty kliky by mi tolik nevadily, ale ten běh je šílený. Sice je to jenom kilometr, ale bohužel na čas. A já cokoliv je na čas prostě dělat nechci a mám už k tomu odpor, celkově jsem nikdy moc na vytrvalost nebyla. Takže zase běhání po Brně a klikování na pokoji. Snad se mi to na konci měsíce podaří splnit.


Kdo mě sleduje na instagramu, tak ví, že jsem byla na školení. Jednalo se o proškolení vedoucích mladých hasičů. Jelikož jsem u hasičů skoro 9 let a běhala jsem už jako dítě, potom za dospělé, tak teď trénuji malé děti. Proto jsem se jela proškolit, abych to měla na papíře, že jsem oficiální vedoucí. Jeli jsme tam s přítelem a bylo to moc fajn. Bylo to kousek od domova, bylo dvoudenní a v moc příjemném areálu Březová u nás na Vysočině. Hlavně je tento areál vhodný pro děti na vyblbnutí - je tam lanové centrum, koně a mnoho dalšího vyžití.

Tak to by bylo pro dnešek vše.
Mějte se krásně!
Petra