Říjen 2018

Summer Sunset Beauty Box

19. října 2018 v 16:34 | Petra |  Kosmetika
Zdravím.
V letošním měsíci jsem si opět koupila beauty box. Ano, produkty z minulého boxu ještě nemám ani z poloviny spotřebované a už jsem si koupila další. BB se stal mojí závislostí. Díky holkám z BB jsem se začala více zajímat o kosmetiku a o to, co je dobré pro moje tělo. Dříve jsem používala jen šampon an vlasy, rozčesávač a sprchový gel. A teď? Teď díky BB strávím v koupelně x minut než všechno na sebe napatlu :D No nic, už dost řečí, jdu Vám nejnovější BB představit.


New In: Září 2018

12. října 2018 v 22:36 | Petra |  New In
Zdravíčko.
Opět Vám tu po delší době přináším článek o nových věcech, které mi doma přibyly. Už jsem myslela, že ani tento článek nevydám, protože jsem si myslela, že mi moc věcí nepřibylo, ale opak byl pravdou. Našla jsem teda (snad) vše, co jsem za září dostala/koupila, tak jdeme na to.

Sprchové gely Senses mám z Avonu, ke kterým jsem si tam mohla přivonět. Jejich vůně mě uchvátila, tak jsem si hned dva objednala. Hlavně ta jejich cena byla skvělá 39,90 Kč/ks. Dále jsem od tetičky dostala opět sprchový gel Nivea. Je to na způsob peelingu a úžasně voní. Dále jsem si z Avonu objednala olejíček na vlasy. Tento už mám několikátý a je vlastně jediný, který mi naprosto vyhovuje, kupuju si ho tam pořád, cena 69,90 Kč. A jako poslední tu máme korektor. Další kousek, který si z Avonu kupuju pořád. Je v balení jako rtěnka, je skladný, skvěle se aplikuje a fakt mi vyhovuje - cena 59,90 Kč.