Listopad 2018

Luhačovice

26. listopadu 2018 v 17:29 | Petra |  Výlety
Zdravím Vás milé dámy.
První listopadový víkend jsme se s přítelem a mými rodiči vydali na wellnes víkend do Pozlovic - nedaleko Luhačovic. Pozlovice jsou vesnička vzdálená 2 km od Luhačovic čítající něco málo přes 1200 obyvatel. Pobyt jsme si našli na slevomatu a vyšel nás na 3499 Kč za dvě osoby, s polopenzí, kulečníkem, saunou, bazénem. Ubytovní jsme byli u přehrady v hotelu Adamantino. Pokojíčky byly taková klasika, žádný luxus, ale ani nic strašného.
Hned první den jsme zavítali do Luhačovic na kolonádu. Já už jsem tam jednou byla, ale moc se mi tam líbilo, a tak proč tam nejet znovu. Prošli jsme si kolonádu, ochutnali pár pramenů, které pro nás laiky chutnaly všechny stejně a nakonec zavítali do samotného města Luhačovice. Jako první jsme nakoupili nesčetné množství lázeňských oplatků, které zde mají opravdu levné a strašně moc druhů. Také jsem byla nakoupit pohledy, z toho jeden jsem hned poslala kamarádce. Následně jsme se opět zastavili v obchodě s oplatky a koupili si několik čerstvých, které jsme hned snědli. Mohu říct, že tam mají i úžasné kavárny! Já kavárny miluji a tam to byl pro mě ráj. Počasí nám docela vyšlo, svítilo i sluníčko a byla to opravdová nádhera. Jako výlet doporučuji všem!Přírodní kosmetika Kneipp

20. listopadu 2018 v 21:10 | Petra |  Kosmetika
Zdravím.
V dnešním článku bych Vám ráda představila přírodní kosmetiku Kneipp, do které jsem se naprosto zamilovala. Kneipp je moje úplně první přírodní kosmetika. Předtím jsem nikdy nic takového nepoužívala, a tato byla první, která se mi dostala pod ruky. První produkty jsem si koupila náhodou, aniž bych věděla, že se jedná o přírodní kosmetiku.

"Všechno, co potřebujeme, abychom zůstali zdraví, nám v hojné míře nadělila příroda."

Sebastian Kneipp


Kneipp je německá přírodní kosmetika, která má tradici delší než 125 let. Byla založena roku 1891, kdy byl položen základní kámen. Zakladatel této značky byl Sebastian Kneipp, který pečlivě vybíral správné bylinky na výrobu produktů této značky. Kneipp měl nauku pěti pilířů - vodu, rostliny, pohyb, stravu a vnitřní rovnováhu. Tato kosmetika je bez parafínů, silikonů nebo minerálních (ropných) olejů, bez konzervantů, dermatologicky schválená a veganská.Sypané čaje

14. listopadu 2018 v 18:59 | Petra |  Inspirace
Podzim pomale ale jistě odchází a přichází přichází zima. Pozim a zima jsou pro mě čajová období. Za tyto dvě období vypiju několik desítek, možná stovek, litrů čaje. No a dnes jsem si byla v bylinkách nakoupit další čaje. Bylinky máme u nás ve městě a za tento obchod jsem nejvíce vděčná!! Neskutečně milá paní, kterou znám už dlouho a ke které zároveň chodím na masáž, rozumí bylinkám a má tam i úžasnou kávu a dárkové předměty. Dnes jsem tam šla původně jen pro čaj do práce. Odcházela jsem se dvouma čajema, svíčkou, kávou a cucacímy bonbony na krk.
Ale zpět k tématu. V tomto článku bych chtěla napsat můj pohled na čaje, zejména na ty sypané, které mám úplně nejradši.Sprchová houba FOAMIE

11. listopadu 2018 v 20:13 | Petra |  Inspirace
Zdrám milé čtenářky!
V dnešním článku bych Vám velice ráda představila sprchovou houbu Foamie.

Sprchové gely, mýdla a sprchové houby neodmyslitelně patří ke každodenní hygieně. Máme je vyskládané v koupelně nebo je vláčíme sebou na cestách. Nyní bych Vám chtěla představit sprchovou houbu, která v sobě ukrývá mýdlo a vy si tam můžete užít důkladnou péči. A navíc, když se vydáte na cesty, o houbě nebudete ani vědět, že ji v tašce máte!


Fall Essentials Beauty Box

8. listopadu 2018 v 14:52 | Petra |  Kosmetika
Zdravím.
Jak jsem psala v předešlém článku - za měsíc říjen jsem si pořídila dva beauty boxy. V tomto článku Vám představím ten nejnovější, který už bohužel v prodeji není. Velice mě mrzí, že než stihnu napsat článek, vždy je vyprodaný. Proto Vám velice doporučuji sledovat Beauty Box na instagramu nebo Facebooku, aby Vám nic neuteklo. Zároveň tam probíhají soutěže o další kosmetiku, což je určitě fajn.
Cena BB byla opět 1290 Kč. Pro někoho je to možná hodně, ale když si vezmete, že box obsahuje 16 skvělých produktů a dohromady jejich cena je x tisíc, tak se to určitě vyplatí koupit si ho.
Pro mě je tento BB nejlepší z těch tří, které jsem si zatím pořídila. Využiji úplně vše, tentokrát nikomu nic nedám. Teď už ale dost keců a pojďte se podívat, co nejnovější beauty box obsahoval.New In: Říjen 2018

4. listopadu 2018 v 21:18 | Petra |  New In
Nedávno tu byl článek za září a už tu pro Vás mám článek za říjen. Tento měsíc jsem si koupila převážně kosmetiku - beauty boxy a krémy a balzámy z DM. Poslední dobou jsem se začala zajímat o přírodní kosmetiku. Dřív jsem to tolik neřešila, ale pár produktů, které se mi dostaly do ruky, jsem si velice oblíbila. Nejvíce mě baví kosmetické značky Kneipp a Alverde, do kterých jsem se zamilovala hned po prvním použití.
Teď už si ale jdeme představit, co všechno jsem si pořídila/dostala za měsíc říjen.

Produkty, které vidíte na fotce jsou z drogerie DM. Krémy na ruce byly v dárkovém balení po 3 ks za 129 Kč. Jsou právě od výše zmíněné přírodní kosmetiky Alverde. Dále tu mám dva balzámy na rty od značky Balea - vanilka a broskev, každý stál 19,90 Kč. Krémy i balzámy jsem dostala od svého přítele. Mám potřebu se pořád něčím mazat, takže mám velkou spotřebu tělových mlék a i krémů na ruce. O rtech ani nemluvím. Ještě jsem nenašla žádný balzám, který by mi opravdu vyléčil rty a já si je nemusela alespoň den mazat.