Prosinec 2018

Vyhlášení GA s Waterdrop

Včera v 13:37 | Petra
Zdravím.
Přináším Vám výsledky Giveaway s Waterdrop. Zúčastnilo se jí 6 dívek a nyní odhalíme 3 výherkyně, kterým pošlu balíček Waterdrop.

Losovala jsem přes random.org a vítězkami jsou Natálie, Jana a LeníkTak já holkám mockrát gratuluji a jdu jim napsat e-mail. Ostatním děkuji za účast a pokud jste nevyhrály, tak nesmutněte! Na začátku nového roku pro Vás budu mít další soutěž :)

New In: Listopad 2018

Úterý v 14:33 | Petra |  New In
Nazdárek.
Jelikož opět píšu tento článek, tak jsem si opět něco pořídila. Tentokrát si troufám říct, že jsem za listopad utratila za sebe nejméně peněz za celý rok, každopádně ale asi nejvíce. Kupovala jsem ještě dárky na Vánoce, takže se to rapidně prodražilo. Mohu ale s klidem říct, že dárky už mám nakoupený a všechny i zabalený. Mrzí mě, že jsem nenapsala článek o dárcích, které udělají radost mým blízkým. Snad příští rok to stihnu nafotit a sepsat než to stihnu zabalit :D
Teď už se ale pojďte podívat, co jsem si pořídila za měsíc listopad.


Jelikož jsou Vánoce za dveřmi, nesmí mi chybět vánoční hrneček, který mám z Pepca za 49 Kč. Dále tu mám lázeňský hrneček, který mi přítel koupil v Luhačovicích. Tyto hrnky seženete v každém obchůdku a můžete si vybrat z několika druhů a velikostí. Světlounce růžový lak na nehty od Miss Sporty mám z drogerie u nás ve městě a stál mě něco málo přes 30 Kč. A jako poslední tu mám knihu Nezlomný, kterou jsem v rámci spolupráce dostala od spisovatelky Hany Hindrákové. Na knihu určitě čekejte recenzi a pokud se Vám bude líbit, tak i soutěž právě o tuto knihu.


ZOO Lešná Zlín

7. prosince 2018 v 16:24 | Petra |  Výlety
Jak jsem psala v minulém článku, první listopadý víkend jsem strávila v Luhačovicích. Při tomto výletě jsme využili nedalekého Zlína a zavítali do Zoo Lešná. V této Zoo už jsem také byla a vůbec mi nevadilo, že se tam podívám znovu. Pro mě je tato zoo nejlepší ze všech. Zoo Lešná má téměř 48 ha expozičních ploch, takže pokud ji budete chtít navštívit, tak rozhodně tomu věnujte minimálně půl dne. Zoo je obrovská, ale pořád jdete kolem zvířat. Ke zvířatům nemusíte zacházet, všechny je pěkně vidíte z hlavní trasy.
Dále tam mají velké množství občerstvení, takže kdykoliv máte hlad, je kde se zastavit. Akorát na podzim už jich moc otevřených nemají, to mají otevřené jen restaurace. Ale je tam i úžasná prodejna s domácími pralinkami. No to byl pro mě ráj! Na místě jsem si koupila pralinky, které jsem ihned snědla a pak jsem si nakoupila ještě domů. Nejlepší pralinky, co jsem kdy jedla!

Největší zážitek pro mě byli rejnoci. Já se nikdy s rejnokama nesetkala. Proto pro mě byl největší zážitek je nejen vidět, ale taky si je pohladit a krmit je. V tomhle je pro mě tato zoo skvělá, protože kde jinde máte takovou možnost. Kdo mě sleduje na instagramu, tak tam mohl vidět videa a fotky přímo z této zoo, kde jsem rejnoky hladila a krmila. Cena jednoho krmení je 30 Kč, milý personál Vám ukáže jak se to dělá a můžete krmit.
Co se týče ostatních zvířat, tak v zoo můžete vidět až 200 druhů zvířat. Slony, tygry, lvy, žirafy, zmiňované rejnoky, tučňáky a mnoho dalšího. Dalším lákadlem je zámek Lešná, který se nachází přímo v areálu. Rozhodně stojí za navštívení!

Pro mě je tato zoo zatím nejlepší, ve který jsem kdy byla. Nemám navštívené všechny zoo v republice, ale tato u mě zatím vede.Giveaway s WATERDROP

5. prosince 2018 v 15:03 | Petra
Zdravíčko.
Jelikož můj blog v pondělí oslavil přesně 5 let od jeho založení, rozhodla jsem se pro Vás připravit menší Giveaway, ve které udělám radost hned 3 výhercům. GA je to malá a můžete v ní získat jeden z produktů Waterdrop.

Waterdrop je je prvním mikrodrinkem na světě v podobě malé kostky, která po vhození do vody uvolní extrakty z ovoce. Neobsahuje cukr, ale je úžasným pomocníkem při dodržování pitného režimu. Pokud Vám nechutná voda, jednoduše kostku hodíte do libovolného množství vody a je to. Neobsahuje žádná barviva, tudíž voda zůstane čirá, ale přesto je chutná.

Já mám pro tři výherce tři sametové pytlíčky a v každém je 10 ks malých kostek. Od každé příchutě tam jsou dvě kostky. Na stránkách waterdrop si můžete pořídit i stylovou láhev, ve které si tyto drinky můžete rozpouštět. Já si ji rozhodně koupím!A jak můžete vyhrát? Do komentáře napište:
- e-mail
- co nejvíce milujete na Vánocích

Výherce vylosuji 12.12.2018 pomocí random.org. Balíčky se pokusím poslat hned následující den, aby do Vánoc stihly dojít :)

Tak hodně štěstí!
Petra